02/03/2018 - 20:10

Limanowa ma trzech Mistrzów Polski! Gdzie pokazali klasę?

Piłkarze Limanovii Piotr i Paweł Matras oraz Mateusz Matlęga zostali Mistrzami Polski w futsalu. Piłkarze wywalczyli złote medale podczas zawodów rozgrywanych w Bielsku Białej!

Świetne zawody rozgrywali piłkarze Limanovii podczas Mistrzostw Polski Futsalu rozgrywanych w Bielsku Białej, w dniach od 24 do 25 lutego. Reprezentujący drużynę BSF ABJ Bochnia Piotr Matras i Paweł Matras, a także Mateusz Matlęga zdobyli złote medale mistrzostw. Pomimo porażki w pierwszym meczu fazy grupowej turnieju, drużyna z Bochni zdołała wyjść z grupy i zakwalifikować się do ćwierćfinału.

W drugim dniu rozgrywek drużyna z Bochni okazała się bezkonkurencyjna. W ćwierćfinale Bochnianie zwyciężyli z Jantarem Ustką 3:0 natomiast w półfinale pokonali TAF Toruń 4:1.

W finale drużyna z zawodnikami Limanovii zwyciężyła z gospodarzami turnieju drużyną Rekord Bielsko Biała  2:1. Drużyna z Bielska jest liderem ekstraklasy futsalowej, a młodzieżowe drużyny Rekordu zdobyły w tym roku trzy złote medale Mistrzostw Polski.

To trzeci z rzędu złoty medal Mistrzostw Polski w futsalu dla zawodników z Bochni urodzonych w 2000 roku.