Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
19/05/2012 - 19:45

Klasa okręgowa Nowy Sącz. Ostre strzelanie w Korzennej

Mimo ambitnej postawy i walki, to zespół Gorlic zwyciężył aplikując gospodarzom aż 6 bramek.

ULKS Korzenna - Glinik Gorlice 2:6 (2:4)
1:0 Stawiarski 2, 1:1 K. Czechowicz 14, 1:2 Chorobik 20, 1:3 K. Czechowicz 40, 2:3 Mokrzycki 41, 2:4 K. Czechowicz 43, 2:5 Gomulak 67, 2:6 Baran 70.
Sędziował Marek Ciężobka (Nowy Targ).
Żółte kartki: Stawiarski, Radzik.
Korzenna: Gurbowicz - D. Bernasiewicz (35 Olejnik), Stawiarski, M. Krok, J. Kantor - M. Kantor, Zięba (70 Gwiżdż), Wójcik, Radzik (82 Szczerba) - Michał Olszewski (80 P. Szambelan), Mokrzycki.
Glinik: Krynicki - Olech, Szary, R. Burkot, S. Czeczowicz (80 Janiszewski) - Banaszek, Kurek, Chorobik, Gomulak - K. Czechowicz (75 Machowski), Baran (73 Skowroński).
Spotkanie rozpoczęło się dla gospodarzy znakomicie. Już po 2 minutach prowadzili 1-0. Autorem bramki był Stawiarski, który wykorzystał dośrodkowanie Radzika. Jednak to był miłe złego początki. Później na boisku dominowali gorliczanie, którzy w 12 minucie doprowadzili do remisu. Od tego momentu na boisku dominował Glinik. Po 40 minutach było już 3-1 dla gości. Kiedy minutę później Mokrzycki zdobył kontaktową bramkę wydawało się, że są szanse na nawiązanie walki z zespołem gości. Niestety tuż przed zakończeniem pierwszej połowy było już 4-2 dla przyjezdnych.
Po przerwie gospodarze próbowali nawiązać walkę, ale w tym meczu Glinik był po prostu dużo lepszy strzelając kolejne bramki.