Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
08/04/2012 - 08:58

Klasa okręgowa Nowy Sącz. Kolejna porażka Łososia

Zespół Łososia zaliczył planową porażkę. Mocno osłabieni kadrowo gospodarze nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z rywalami.

Łosoś Łososina Dolna - Dobrzanka Dobra 1:2 (1:1)
1:0 Hedwig 29, 1:1 Drożdż 41, 1:2 D. Palkij 60
Sędziował Jerzy Cetnarowski (Nowy Sącz).
Żółte kartki: Leśniak, Małek - Drożdż, Gąsior dwie, Niedojad, Lach, Podgórni.
Czerwona kartka: Gąsior 65.
Łosoś:: Grzegorek - Pałka, Bomba, Małek, Hedwig - Leśniak, Ł. Krok, Klóska (88 Grzybowski), Kmiecik (65 Michalak) - Słomka. M. Krok.
Dobrzanka: Nika - Joniec, Niedojad, Krywoborodenko, Podgórny - Podgórni, D. Palkij (75 Lach), Gąsior, W. Dziadoń - K. Dziadoń, Drożdż (75 Miśkowiec).
Z względu na kontuzje wciąż nie mogą grać W. Augustyn, Wrona oraz najskuteczniejszy strzelec sądeckiej "okręgówki" G. Nowak. Jakby tego było mało za nadmiar kartek pauzował doświadczony obrońca Krawczyk. Rywale przyjechali do Łososiny w optymalnym składzie i potrafili to wykorzystać. Mimo opisanych przeciwności mecz dla Łososia rozpoczął się pomyślnie. Po pół godzinie gry gospodarze prowadzili 1-0. Na pole karne piłkę dośrodkował Klóska, a znajdujący się przed bramkarzem gości Hedwig okazji nie zmarnował. Piłkarze z Dobrej ruszyli do ataków i tuż przed przerwą wyrównali.
Po przerwie przed długi czas na boisku działo się niewiele ciekawego. Gospodarze mając szansę na remis skoncentrowali się na obronie. Jednak goście nie rezygnowali z wygranej i w 60 minucie Łososia pogrążył Palkij wykorzystując podanie Gąsiora.
Gospodarze próbowali jeszcze doprowadzić do remisu, ale brakowało szczęścia i skuteczności.