Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
13/05/2014 - 09:55

A Klasa Nowy Sącz. Ostre strzelanie w Rożnowie

W nowosądeckiej grupie A klasy większych emocji nie ma. Na czele są dwie drużyny, które do końca powalczą o awans, a na dole też już wszystko jasne.

Wyniki XXIII kolejki
Zawisza Rożnów – Librantovia Librantowa 8:2 (2:1)
0:1 W. Rosiek 5, 1:1 Nieć 40, 2:1 Ł. Szczecina 45 karny, 3:1 P. Cisowski 50, 4:1 Ł. Szczecina 53 karny, 5:1 Damian Cisowski 62, 6:1 Nieć 75, 6:2 K. Bajdel 80, 7:2 Orzeł 85,8:2 B. Cisowski 88.
Sędziował: Maciej Uroda(Nowy Sącz).
Zawisza: Dumana – Ł. Szczecina, Daniel Cisowski, Rybski, Damian Cisowski – Saczka (65 Rybarczyk), Orzeł, Janisz (60 A. Szczecina), B. Cisowski – Nieć (85 Michalik), P. Cisowski.
Librantovia: K. Rosiek – Obrzut, Majerski, S. Rosiek, M. Bajdel (85 Zając) – Główczyk, Hronowski, Świerad, Zaczyk –Rynkal, K. Bajdel.

Chruślice Nowy Sącz – Dunajec/Start Nowy Sącz 0:3 (mecz zakończony w 20 minucie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy).
0:1 Małek 10,0:2 Zygmunt 18, 0:3 Zygmunt 20.
Sędziował: Łukasz Witek (Gorlice).
Chruślice: Radzik – Griński, Nowakowski, Skrzypiec, Uryga – Stefański, Mółka.
Dunajec/Start: Karkach – Bocheński, Krawczyk, Niemiec, Smoleń – Małek, Wańczyk, Rzemiński, Ciężkowski – Zygmunt, Łukasik.
LKS Łęka – LKS Świniarsko 0:5 (0:3)
0:1 Bugajski 23, 0:2 Bugajski 26, 0:3 Sobieraj 35, 0:4 Rafał Knurowski 65, 0:5 Rafał Knurowski 68.
Sędziował: Mariusz Wrażeń (Gorlice).
Łęka: Stępień – R. Sromek, M. Sromek, Szabla, Wójcik – Klimczak, Skrzypiec, Waligóra (55 Zwolenik), Greszel – Toczek, Stawiarz.
Świniarsko: Skoczeń – M. Bodziony, Roman Knurowski, Olszak (46 Oracz), Bugajski – Sobieraj, Kumor, Fryzowicz, Strzymczok – Witowski, Waligóra.

Zawada Nowy Sącz – Zyndram Łącko 0:4 (0:3)
0:1 Gonciarz 23, 0:2 Gonciarz 40, 0:3 Babik 67, 0:4 Mrówka 72.
Żółte kartki: J. Mikołajczyk,
Zawada: Sejud – J. Mikołajczyk, Kos, Bielak, Zając – Binek, Rolka, Legutko (46 Kowalik), Śmierciak – Południak, Baczyński.
Zyndram: Bójko– Głębocki, Konopka (46 Ruman), Piksa (83 Kaczor), Babik – Kucia (75 M. Kutwa), Mrówka, Słowik, Ł. Kutwa – Gonciarz, Brzegowski (65 Dybiec).

Zuber Krynica – Przełęcz Tylicz 0:9 (0:5)
0:1 Długosz 12, 0:2 Gruca 15, 0:3 D. Migacz 20,0:4 M. Migacz 22, 0:5 Pater 25, 0:6 M. Migacz 48, 0:7 M. Migacz 55, 0:8 Pater 65, 0:9 Szafraniec 80.
Sędziował: Dariusz Tutko (Gorlice).
Żółte kartki: Kosmydel
Zuber: Obrzut – Stachura, Krok, Kajmowicz, Pieta – Maciąg, Mikulski, Żabiński, Weberbauer (46 Kosmydel) – Hojniak, Chowaniec.
Przełęcz: Śmigacz – Myśliwiec, Pater, Śliwiński, Śliwa – Szafraniec, Wiater, Gruca (46 W. Migacz), M. Migacz – D. Migacz, Długosz.
Mecz Budowlani – Ubiad zostanie rozegrany w środę, natomiast Sokół – Dąbrovia 21 maja.

Aktualna tabela

1.

Zawisza Rożnów

23

59

85–31

2.

Dunajec/Start

22

58

106–26

3.

Przełęcz Tylicz

23

41

52–27

4.

Jedność Nowy Sącz

23

41

53–42

5.

Budowlani Jazowsko

22

40

58–45

6.

LKS Świniarsko

23

36

47–32

7.

LKS Librantovia

23

35

59–64

8.

LKS Ubiad

22

33

56–34

9.

Dąbrovia Wielogłowy

22

32

35–45

10.

Nawoj Nawojowa

23

30

47–52

11.

Zyndram Łącko

 23

28

58–62

12.

Sokół Stary Sącz

22

28

44–50

13.

LKS Łęka

23

24

44–60

14.

Chruślice Nowy Sącz

23

14

23–61

15.

Zawada Nowy Sącz

23

10

27–64

16.

Zuber Krynica

22

6

14–116


Spotkanie Zawada – Sokół zostało zweryfikowane, jako 0:3 (walkower), natomiast mecz Świniarsko – Librantovia 3:0 (walkower).
(JEC)
 






Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)