Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
28/10/2014 - 09:00

Kickboxing. Sukces zawodniczki UKS Gladiator w Czechach

W piątek i sobotę adepci kickboxingu z binczarowskiego klubu UKS Gladiator wzięli udział w Otwartym Pucharze Czech, który odbywał się w Pradze.
Zawody były bardzo sprawnie przeprowadzone, dopisała również frekwencja. Do Pragi zjechali zawodnicy niemal z całej Europy, ale nie zabrakło również choćby Kanadyjczyków.

Zespół Gladiatora składał się z trójki zawodników, rodzeństwa Weroniki i Konrada Nowaków oraz stawiającego pierwsze kroki na kickboxerskich matach Szymona Góry.

Jako pierwsza w szranki stanęła Weronika pokonując w pierwszej walce swoją rodaczkę, zawodniczkę ze Świdnika. Wygrana zapewniła jej udział w finale, w którym pewnie wygrała przed czasem z zawodniczką z Mińska zdobywając jednocześnie okazały Puchar Czech.

Następny w kolejności walczył Szymon Góra, dla którego był to drugi występ w zawodach.. w życiu.

- Szymek walczył z późniejszym zwycięzcą swojej kategorii wagowej i niestety przegrał. Postawa jaką zaprezentował, serce do walki oraz wielka determinacja w połączeniu z zaangażowaniem jakie wkłada w treningi, na pewno już niedługo zaowocują pierwszymi sukcesami. Jako ostatni z naszego teamu walczył Konrad Nowak, który krótko mówiąc nie był w formie, pierwszą walkę wygrał lecz w kolejnej stanowczo przegrał zawodnikiem z Bielska-Białej. Oprócz walorów sportowych mieliśmy okazję do zwiedzania Pragi, która jak się okazało, słusznie nazywana jest jednym z piękniejszych miast w Europie. Chcielibyśmy bardzo podziękować ludziom, bez których nasz wyjazd nie byłby możliwy, a mianowicie naszym sponsorom: Firmie ubezpieczeniowej Meritum z Bielska Białej, firmie budowlanej Florex oraz firmie Elektroutejepartner.AS ! Dziękujemy! – poinformował Amadeusz Kwiatkowski trener UKS.

(RSZ)
Źródło: UKS Gladiator
 


Dziękujemy za przesłanie błędu