Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
19/12/2017 - 11:55

Kazimierz Moskal nowym trenerem Sandecji!

Tydzień temu z posadą szkoleniowca beniaminka ekstraklasy pożegnał się Radosław Mroczkowski, który nie potrafił przełamać serii aż 11 kolejnych meczow bez zwycięstwa. Chwilowo zastąpił go Janusz Świerad, a dzisiaj nowym trenerem został Kazimierz Moskal.

Kazimierz Moskal ma 50 lat i jest to były piłkarz m.in. Wisły Kraków, Lecha Poznań czy Górnika Zabrze. Pracę trenerską rozpoczął w 2007 roku od objęcia Wisły Kraków. Był jednak wówczas tylko szkoleniowcem tymczasowym, ale swoją prawdziwą szansę z drużyną „Białej Gwiazdy” otrzymał jednak w sezonie 2011-2012. Później prowadził  Termalikę Bruk-Bet Nieciecza, GKS Katowice, ponownie Wisłę Kraków i ostatnio Pogoń Szczecin. Od zakończenia poprzedniego sezonu nie był aktywny zawodowo z powodów zdrowotnych.

Zobacz: Karuzela trenerska na ostatniej prostej. Znamy faworyta rywalizacji o Sandecję

Kontrakt nowego szkoleniowca został podpisany na pół roku z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Kontrakt z nowym trenerem podpisano dzisiaj wczesnym południem, gdyż spotkanie w sprawie finalnych negocjacji rozpoczęło się o godzinie 10:00 w siedzibie klubu przy Kilińskiego 47. Dopinanie szczegółów trwało około 2 godziny.

MŚ ([email protected]). Fot. SandecjaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)