Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
05/05/2018 - 20:50

Kazimierz Moskal: byliśmy w trudnym położeniu, ale gra się do końca

Sandecja pokonała Piasta Gliwice i ciągle liczy się w walce o utrzymanie na ligowym szczeblu ekstraklasy. Kazimierz Moskal pogratulował zawodnikom, ale i wskazał na błędy.

Zwycięstwo zostało wyszarpane w ostatniej minucie. - Gratulacje dla zawodników, że grali do końca. Po raz drugi w ostatnim czasie grając w Niecieczy, goniliśmy w trudnym momencie, byliśmy w trudnym położeniu, ale gra się do końca i za to zostaliśmy nagrodzeni - powiedział po meczu trener Sandecji.

Zobacz: Sandecja zwiększyła szanse na utrzymanie. Zwycięstwo wyszarpane Piastowi Gliwice

- Myślę, że w pierwszej połowie graliśmy dobre spotkanie, nie pozwoliliśmy drużynie Piasta, natomiast w drugą nie weszliśmy za dobrze. Piast przycisnął i narzucił swoje warunki - wyjaśnił Kazimierz Moskal.

Zobacz: Arkadiusz Aleksander o tym, co dzieje się w Sandecji. Ujawniamy klubowe kulisy

Sukces nie przykrył mankamentów. - Musze o tym powiedzieć. Po raz kolejny nie możemy tracić takiej bramki, tu rzeczywiście mogło się skończyć źle dla nas i też musze powiedzieć o tym, że kluczowym momentem była interwencja Patrika Mraza przy wyniku jeden do jednego. Dzięki temu gdzieś tam mieliśmy szansę na to, żeby stworzyć jakąś sytuację i strzelić zwycięską bramkę. To się udało - podkreślił trener.

- Jeszcze raz gratuluję zawodnikom - podsumował Moskal.

MŚ ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu