Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 sierpnia. Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
06/08/2018 - 16:50

Karuzela stanowisk w Sandecji. Arkadiusz Aleksander żegna się z posadą dyrektora

Najpierw był piłkarzem Sandecji, potem dyrektorem sportowym, odpowiedzialnym między innymi za transfery. Teraz żegna się z posadą. Arkadiusz Aleksander kończy swoją przygodę z klubem.

Kiedy Sandecja weszła do ekstraklasy zapanowała powszechna euforia. Były wielkie marzenia o sukcesie i wielkim nowoczesnym stadionie. Te wszystkie wizje okazały się budowaniem zamków na piasku. Po roku drużyna spadła do pierwszej ligi. Po tym wszystkim zaczęły się też przetasowania personalne. 

Z posadą prezesa pożegnał się Grzegorz Haslik, którego na tym stanowisku zastąpił Tomasz Michałowski. Teraz z Sandecji odchodzi Arkadiusz Aleksander. Na klubowej stronie właśnie pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Czytaj też A jednak. Tomasz Michałowski nowym prezesem Sandecji

Nasz dotychczasowy dyrektor dportowy, Arkadiusz Aleksander odchodzi z Klubu. Jego umowa wygasła z końcem lipca – czytamy.

Są też słowa podziękowań.

- Serdecznie dziękujemy za pracę wykonaną w naszym Klubie i życzymy powodzenia w dalszym życiu osobistym i zawodowym! - napisał klub w oświadczeniu.

Praca Aleksandra w Sandecji znacznie przyczyniła się do historycznego osiągnięcia, jakim w 2017 roku był awans drużyny na najwyższy poziom ligowy. Był to wyczyn, który środowisko piłkarskie okrzyknęło wprost ogromną sensacją. Za ten wielki sukces Zarząd Województwa Małopolskiego przyznał między innymi Arkadiuszowi Aleksandrowi honorowe odznaczenie „Krzyż Małopolski”.

[email protected] fot.Jm

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"