Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
13/01/2016 - 14:30

Kalendarza Biegacza 2016. Kupując - pomagasz!

Przed ponad rokiem z pasji do biegania i z potrzeby pomagania zrodziła się w Krakowie piękna inicjatywa pod nazwą Kalendarz Biegacza. Projekt to efekt współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej i krakowskiego klubu biegowego AZS AWF Kraków Masters. Dziś wiemy, że cykliczny - już można zamawiać drugą edycją publikacji.

Kalendarz to nie tylko struktura roku z podziałem na dni, tygodnie i miesiące. To również wydarzenia sportowe w całym 2016 roku i 12 pięknych zdjęć najlepszych fotografów w Polsce (Julita Chudko-Szczerba i Piotr Dymus). Fenomenem Kalendarza, jest tworzenie go przez społeczność biegaczy i osoby niepełnosprawne które są uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Kalendarz to użyteczne narzędzie w życiu każdego ambitnego biegacza. Przypomina o imprezach biegowych w całym kraju i dostarcza szczegółowych informacji o tych wydarzeniach. Spiritus movens projektu jest Gerard Banach, pracownik krakowskiego Stowarzyszenia, a po godzinach pasjonat biegania, członek klubu AZS AWF Kraków Masters i stały uczestnik PZU Festiwalu Biegowego.

- Druga edycja została poprawiona i ulepszona wg waszych sugestii - wyjaśniają twórcy Kalendarza Biegacza. - Jest mniejszy i szczuplejszy (136 stron w twardej oprawie - red.), bardziej poręczny. Nie ma serii artykułów, za to przybyło świetnych zdjęcia najlepszych fotografów w Polsce - Julity Chudko i Piotra Dymusa!
- To projekt rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością. Kupując go, wspierasz statutową działalność Stowarzyszenia - przypominają zachęcając do zakupu publikacji.

Kalendarz Biegacza 2016 można zamawiać za pośrednictwem strony internetowej Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej:

http://stowarzyszenie-rozwoju.eu/kalendarz_biegacza

a także m.in. na facebookowej Giełdzie Biegowej. Kosz to tylko 30 zł. Możliwy jest odbiór osobisty - ul. Czarnowiejska 13/6 Kraków.
źródło: festiwalbiegowy.plDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020