10/10/2014 - 07:35

Kalendarz piłkarski – II liga. Limanovia zgasi Znicza?

Limanowianie po wstydliwej i kompromitującej serii 6 ligowych porażek, w przedostatniej kolejce zdołali zremisować u siebie z Okocimskim Brzesko 0-0.
Niestety, po zdobyciu punkcika MKS znów przegrał. W poprzedniej kolejce w Stargardzie Szczecińskim triumfowali Błękitni. Porażka 1-2 bolała tym bardziej, iż goście z Limanowej grali całkiem dobrze, a o przegranej zadecydowała sytuacja z I połowy, gdy sędzia wyrzucił Różalskiego z boiska i podyktował rzut karny. Ponoć mógł zachować się łagodniej… Mowa o tym pierwszym.

W Pruszkowie na pewno nie będzie limanowianom łatwo. Znicz zajmuje miejsce dokładnie w połowie stawki, na 18 zespołów jest 9. Pruszkowianie wygrali 4 mecze, tyle samo zremisowali, a przegrali raptem 3.

Znicz w 3 ostatnich kolejkach zdobył jednak tylko 2 punkty. I w tym należy upatrywać szansy Limanovii na korzystny wynik.