Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lutego. Imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
30/03/2018 - 10:45

Justyna Kowalczyk ogłosiła koniec kariery, ale ten duet zaskoczył wszystkich! Co teraz?

Dopiero co oswoiliśmy się z końcem kariery naszej mistrzyni z Kasiny Wielkiej, ale to nie koniec niespodzianek. Wiemy już, czym Justyna Kowalczyk będzie się teraz zajmować i z kim stworzy świetny duet!

Po ogłoszeniu końca kariery Justyny Kowalczyk, które miało miejsce w Jakuszycach, pora na kolejne niespodzianki dla fanów. Mistrzyni z Kasiny Wielkiej będzie teraz bowiem...trenerką! Po wielu rozmowach na temat przyszłości kobiecych biegów narciarskich w Polsce, oficjalnie ogłoszono tę decyzję. 

Zobacz też: Marihuana, ecstasy i sprzęt do produkcji konopii - limanowscy policjanci zatrzymali 5 osób

Justyna Kowalczyk stworzy duet trenerski z trenerem Aleksandrem Wierietielnym i poprowadzi kadrę narodową biegaczek narciarskich. Po aprobacie Polskiego Związku Narciarskiego, mistrzowski duet stanął przed kolejnymi wyzwaniami. Wytypowane zostały już nazwiska młodych zawodniczek, które pojadą w kwietniu do fińskiego Levi, gdzie odbędzie się szkoleniowa konsultacja i wybór kadry na nowy sezon. 

Zobacz też: Rewolucja na limanowskich parkingach? Wystarczy przelew i gotowe!

Jak informuje Polski Związek Narciarski, trenerem głównym Kadry Narodowej Kobiet w biegach narciarskich został Aleksander Wierietielny, a Justyna Kowalczyk będzie pełnić funkcję asystenta trenera głównego. 

[email protected], Fot. PZN
 Dziękujemy za przesłanie błędu