Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
30/10/2018 - 14:10

JUMP MANIA Park Trampolin w Nowym Sączu to miejsce dla Ciebie

JUMP MANIA Park Trampolin w Nowym Sączu to miejsce, które jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy chcą bezpiecznie uprawiać sport, wprowadzić do swojego życia aktywność fizyczną a jednocześnie świetnie się bawić z rówieśnikami, przyjaciółmi czy rodziną. Dlaczego warto tu spędzać czas?

Zacznijmy od tego, że każdy sportowiec: piłkarz, siatkarz, lekkoatleta, tenisista, snowboardzista, narciarz itd. z miejsca potwierdzi, że akrobatyka, czyli dziedzina sportu, wokół której koncentruje się działalność Parku Trampolin JUMP MANIA przy Zielonej jest niekwestionowaną królową sportu. Powodem jest wszechstronność efektów, które daje jej uprawianie.

- Nasze ciało staje się elastyczniejsze, gibkie, szybciej reaguje na bodźce i zagrożenia. W czasie ćwiczeń akrobatycznych uczymy się bezpiecznie upadać, aktywizujemy równomiernie wszystkie partie ciała przez co stajemy się odporniejsi, mniej narażeni na kontuzje – obrazują pracujący tu trenerzy, którzy kładą bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo gości zarówno w strefie rekreacyjnej jak i profesjonalnej, przeznaczonej dla osób z zacięciem sportowym. Ćwiczyć tu można jedynie w specjalnych, antypoślizgowych skarpetach i po zapoznaniu się z zasadami oraz  instruktażu przez trenera.

- Dzieci spędzają teraz bardzo dużo czasu siedząc. Siedzą w szkole, siedzą przy odrabianiu lekcji, siedzą przed komputerem. My proponujemy świetną alternatywę na oderwanie ich od telefonu, wspólną zabawę, która w wymierny sposób przełoży się na ich kondycję fizyczną a co za tym idzie stan zdrowia. Część dzieci może przyjdzie tu tylko kilka razy, ale część być może zarazi się sportowym bakcylem i zainteresuje się sportem na dłużej i albo zdecyduje się na wstąpienie do naszej akademii, albo wybierze jakąś inną dyscyplinę sportową – przekonują prowadzący JUMP MANIĘ.

Co bardzo ważne, do zabawy aktywnie mogą włączyć się opiekunowie: rodzice i dziadkowie. I wspólnie, pod okiem trenera, spędzić z dzieckiem czas. – Byli u nas ostatnio tata z synem. Tata ma około czterdziestu lat, syn zaledwie kilka. Skakali obserwując i popisując się nawzajem, który co potrafi zrobić, który co robi lepiej, sprawniej. To był prawdziwy fun. Taka godzina spędzona tylko z dzieckiem, to rzecz nie do przecenienia w dzisiejszych czasach. To sposób na budowanie prawdziwych relacji w rodzinie.

Wszystkie przytoczone zalety podobnych parków powodują, że w całej Polsce powstaje ich coraz więcej. Na świecie są już powszechne tym bardziej, że skoki na trampolinie wpisane zostały do rejestru dyscyplin olimpijskich.

Park Trampolin JUMP MANIA to miejsce otwarte dla wszystkich w wieku od trzech do 103 lat. To świetne zaplecze do tego, by zorganizować przyjęcie urodzinowe czy imprezę integracją. Z oferty Parku Trampolin korzystają też coraz chętniej szkoły i przedszkola, które urozmaicają w ten sposób zajęcia z wychowania fizycznego i integrują uczniów. Podobnie jest z firmami, które zapraszają tu swoich pracowników na chwilę relaksu.

I kolejna warta wzmiankowania wartość dodana wynikająca z korzystania z oferty JUMP MANIA – w czasie skakania na trampolinie w ciągu jednej tylko godziny spalamy dwa razy więcej kalorii niż gdybyśmy w tym czasie biegali. To argument, który na pewno przemówi do wszystkich, którym oprócz sprawności fizycznej zależy na utrzymaniu dobrej sylwetki.

Za funkcjonowanie Parku Trampolin odpowiada doborowa grupa trenerów i jednocześnie zawodników odnoszących sukcesy na arenie międzynarodowej w akrobatyce sportowej.

Ciekawostki i szczegółową ofertę Parku Trampolin JUMP MANIA znajdziecie Państwo na Facebook’u https://www.facebook.com/JUMPMANIAPL/ i  pod adresem: www.jumpmania.pl

Materiał sponsorowany

JUMP MANIA Park Trampolin w Nowym Sączu
JUMP MANIA Park Trampolin w Nowym Sączu to miejsce, które jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy chcą bezpiecznie uprawiać sport, wprowadzić do swojego życia aktywność fizyczną a jednocześnie świetnie się bawić z rówieśnikami, przyjaciółmi czy rodziną. Dlaczego warto tu spędzać czas?


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)