Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
11/03/2019 - 17:00

Jaworzyna Krynicka Winter Fun Day: żegnamy zimę!

Trzecia edycja tej wyjątkowej imprezy przed nami. W sobotę 23 marca od godz. 10 na Jaworzynie Krynickiej będziecie mogli w oryginalny sposób pożegnać zimę.

Na specjalnie przygotowanej trasie nr 3 narciarze w różnych przebraniach (liczymy na wyjątkowe i niesamowite stroje) będą rywalizować w różnych konkurencjach, takich jak: najlepszy i najszybszy przejazd, zjazd na jednaj nodze czy najlepszy zjazd rodzinny.

Dla zwycięzców fajne i oryginalne nagrody a dla wszystkich pamiątkowe gadżety. W strefie chillout, obok karczmy Ski-Stop pobawicie się przy muzyce z DJ-em i weźmiecie udział w konkursie wiedzy o Jaworzynie. Będzie wspólne grillowanie i dobra zabawa.

Wspólnie pożegnamy sezon zimowy, choć nie będzie to koniec jazdy na nartach na Jaworzynie. Stacja narciarska będzie czynna jeszcze tydzień dłużej czyli do 31 marca.

Od 1 kwietnia rozpocznie się planowany przegląd techniczny , który potrwa do 19 kwietnia. Potem zapraszamy już tylko turystycznie, czekając na kolejny zimowy sezon narciarski. "Sądeczanin" jest patronem tego wydarzenia.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu