Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
15/03/2018 - 13:35

Jakub Bartosz powołany do reprezentacji!

Wypożyczony z Wisły Kraków do Sandecji 21-latek został powołany do reprezentacji młodzieżowej na mecz eliminacji mistrzostw Europy, które odbędą się w przyszłym roku.

27 marca w Lublinie reprezentacja U-21 zagra ze swoimi rówieśnikami z Litwy w ramach eliminacji na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy 2019 we Włoszech. Jakub Bartosz dotychczas 3 razy wystąpił na tym szczeblu drużyny narodowej. Wcześniej występował w kategoriach wiekowych U-20, U-19 oraz U-17.

- Serdecznie gratulujemy Kubie tego powołania. To duże wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę, jaką wykonuje na ligowych boiskach, a obecnie w naszym klubie. Trzymamy kciuki za niego oraz całą reprezentację, życzymy powodzenia i liczymy, że zawodnik będzie nadal rozwijał swoją karierę reprezentacyjną - powiedział nam Arkadiusz Aleksander, dyrektor sportowy Sandecji.

Wcześniej powołanie do reprezentacji swojego kraju uzyskał słowacki pomocnik Jakub Grić. Okazało się jednak, że został przesunięty na listę rezerwową i nie wiadomo czy wyjedzie na zgrupowanie.

MŚ ([email protected]). Fot. Sandecja

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"