Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 9 czerwca. Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
11/09/2018 - 12:15

I znowu sławy zjadą do Krynicy. W niedzielę mecz Artystów Polskich dla Norberta

W niedzielę 16 września w Krynicy-Zdroju odbędzie się charytatywny mecz hokeja na lodzie. Przeciwnikami drużyny Krynickiego Towarzystwa Hokejowego będzie Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich. Drużyny zmierzą się ze sobą, aby pomóc Norbertowi Gumoli, członkowi klubu KTH i świetnemu, młodemu hokeiście wrócić do zdrowia.

Norbert Gumola jest pasjonatem hokeja i członkiem krynickiego klubu KTH, jednak od niemal roku nie może rozwijać swojej pasji. Kiedy w listopadzie 2018 roku stwierdzono u niego nawrót choroby nowotworowej, musiał porzucić szkołę i sport i skoncentrować się na leczeniu. Jednak członkowie klubu hokejowego nie zapomnieli o swoim koledze i postanowili zrobić coś, co umieją najlepiej, czyli zagrać dla Norberta mecz.

Do Krynicy przyjedzie Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich, aby zmierzyć się z lokalnymi sportowcami. W tym meczu wynik nie jest najważniejszy, ale zbiórka pieniędzy na kosztowne leczenie Norberta.

Drużyna artystów wystąpi w składzie: Rafał Bryndal, Tomasz Rajski, Darek Maciborek, Mariusz Siudek, Wojciech Zawioła, Mariusz Gabrek, Mateusz Dewera, Adam Grzanka, Marek Kapłon, Julia Wróblewska, Andrzej Tomanek, Mariusz Kieca, Tomasz Olbratowski, , Józef Chrząstek, Adrian Parzyszek, Waldemar Kupiec i Jacek Chadziński. Kierownik drużyny: Jakub Skóra

Impreza odbędzie się na lodowisku MOSiR w Krynicy-Zdroju o godzinie 17:00, wstęp jest wolny, jednak ilość miejsc ograniczona.

Portal Sadeczanin.info objął patronatem wszystkie zbiórki prowadzone na leczenie Norberta Gumoli.

(KS) Fot. KTH K-Z

Dziękujemy za przesłanie błędu