Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
16/03/2017 - 05:55

I Turniej Piłki Siatkowej w Elitarnym Liceum Ogólnokształcącym

W nowosądeckim ELO odbył się I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Fundacji Bezpiecznie do Celu. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie gimnazjum z powiatu nowosądeckiego i miasta Nowy Sącz.

Wszystkich zawodników i opiekunów przywitał Dyrektor Szkoły – Mariusz Tokarczyk   i Prezes Fundacji - Jarosław Mleczko. Partnerami turnieju byli Sądeczanin, WSB – NLU oraz Piwniczanka. Wydarzenie uświetnił występ taneczny uczennic z ELO. Po wielogodzinnych zmaganiach, pełnych emocji i walki o każdą piłkę, wyłoniono najlepsze zespoły, które zostały nagrodzone okazałymi pucharami, dyplomami i upominkami sponsorowanymi przez Fundację Bezpiecznie do Celu oraz Piwniczankę. Poziom turnieju był bardzo wyrównany,  a umiejętności młodych siatkarzy bardzo wysokie.

Wyniki końcowe:
1 miejsce - Gimnazjum nr 9 w Nowym Sączu
2 miejsce - Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Mogilnie
3 miejsce - Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu
4 miejsce – Gimnazjum Nr 11 im. A. Mickiewicza w Nowym Sączu
5 miejsce - (ex aequo) - Gimnazjum w Korzennej i Gimnazjum  nr 4 w Przydonicy

W przerwie między meczami finałowymi odbyły się pokazy technik interwencji, które zaprezentowali uczniowie klas o profilu: obrona terytorialna i securitologia. Dodatkowo wydarzenie uświetnił występ Mistrzyni Polski w kick – boxingu, uczennicy ELO – Ilony Pawłowskiej. Nad sprawną organizacją i przebiegiem całego turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego z  Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego.

Weronika Sułkowska, Aleksandra Oleksy, Izabela Zaręba – uczennice 1 b Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego.

I Turniej Piłki Siatkowej w ELO


Dziękujemy za przesłanie błędu