14/10/2016 - 20:35

Historyczne zwycięstwo siatkarzy Dunajca. W sobotę grają u siebie

W rozgrywanym w Sędziszowie Małopolskim meczu drugiej kolejki swoje pierwsze historyczne zwycięstwo w II lidze odnieśli siatkarze SKPS Dunajec Nowy Sącz.

Pierwszy set pod pełną kontrolą sądeczan . Bardzo dobrze na środku siatki prezentował się Kotlarski.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia drużyny  z Sędziszowa 16-9. Świetna seria zagrywek Zaręby oraz boków sądeczan pozwoliła im wygrać seta 26-24.

W trzecim Dunajec wygrał 25-23. W polu zagrywki i w ataku w tym secie imponowali Pietrzak I Hamiga.

- Bardzo cieszą trzy zdobyte punkty. Nasza gra nie wyglądała jeszcze tak jak sobie życzymy, ale w stosunku do pierwszego meczu jest poprawa – powiedział trener SKPS Dunajec Łukasz Mężyk.

Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę 15 października o godzinie 16.00 na hali MOSiR przy ulicy Na Rurach 16.  Przeciwnikiem Dunajca będą Mistrzowie Polski Juniorów z poprzedniego sezonu drużyna AKS V LO Resovia Rzeszów.