Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
12/10/2016 - 15:15

Halowa piłka nożna dziewcząt: Licealistki z Grybowa najlepsze

Reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego z Grybowa zwyciężyły w turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych w Łącku i zostały mistrzyniami powiatu nowosądeckiego.

W rywalizacji wzięło udział osiem drużyn. Zwyciężczynie zagrały w składzie: Karolina Czyżycka, Katarzyna Iwańska, Kinga Janik, Weronika Janik, Sabina Korzeń, Gabriela Krok, Aneta Matusik, Karolina Niepsuj, Klaudia Pancerz i Alicja Witek. Do turnieju zawodniczki przygotowała nauczycielka Dorota Brattig.

Drugie miejsce w zawodach wywalczyły reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu, a na trzeciej pozycji uplasowały się piłkarki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej. Najlepszą zawodniczką turnieju została Anna Jurecka z ZSP w Nawojowej.

Kolejne miejsca zdobyły drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie (miejsce 4), Zespołu Szkół w Łącku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju (miejsca 5-6) oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu i Zespołu Szkół w Marcinkowicach (miejsca 7-8).

Nagrody zwycięzcom turnieju wręczył radny powiatowy Stanisław Sułkowski.

(KB)

źródło i fot: Starostwo Powiatowe w Nowym SączuDziękujemy za przesłanie błędu