Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
04/09/2018 - 11:50

Grzegorz Lato był gościem obchodów 50-lecia klubu LKS Łęka

Mieszkańcy parafii Siedlce w pierwszą niedzielę września mieli okazje do świętowania. Tego dnia wspólnie obchodzili kolejne dożynki oraz świętowali 50-lecie klubu LKS Łęka.

 Dla mieszkańców jubileusz klubu piłkarskiego był powodem do dumy, zwłaszcza, że w uroczystościach jubileuszowych wziął udział specjalny gość- Grzegorz Lato.

Piłkarz i były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wraz z zawodnikami i kibicami klubu hucznie świętowali jubileusz 50-lecia istnienia klubu LKS Łęka. Grzegorz Lato wraz z żoną chętnie wybrał się na przejażdżkę klubowym „Maluchem kibicowskim”, który jest wyjątkowo cenny - pojechał aż do Francji na Mistrzostwa Europy w 2016 roku.

Grzegorz Lato gratulował zarówno trenerom jak i zawodnikom pięknego jubileuszu i życzył dalszych sukcesów sportowych. Wójt gminy Korzenna, Leszek Skowron, podziękował członkom klubu za zaangażowanie w rozwój kultury fizycznej. Przekazał również Władysławowi Jarząba - prezesowi LKS Łęka, nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych na modernizację obiektu sportowego w Łęce.

Kilkunastu zawodników za swoje sukcesy otrzymało złote, srebrne i brązowe ordery oraz odznaczenia. Pośmiertnie odznaczono też dwóch zasłużonych członków. Z kolei cały Klub uhonorowany został złotym orderem Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

W ramach jubileuszu klubu odbył się także mecz towarzyski zawodników LKS Łęka kontra sympatycy i przyjaciele klubu, zakończony remisem 4:4.

Podczas jubileuszu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kibice mieli szanse obejrzeć emocjonujący mecz, dla dzieci przygotowano dmuchany plac zabaw a dla dorosłych zorganizowano grilla. Wieczorem amatorzy tańca brali udział w zabawie z zespołem „Niespokojnych Nóg”.   

opr. [email protected]

Klub LKS Łęka istnieje już pół wieku. Z tej okazji mieszkańcy zorganizowali jubileusz
Z okazji 50-lecia istnienia klubu LKS Łęka zorganizowano jubileuszowe uroczystości, na które zaproszono gwiazdę futbolu- Grzegorza Lato.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)