Futsal. Ekstraklasa Open. VII kolejka i terminarz
OZPN opublikował komunikat dotyczący Sądeckiej Amatorskiej Ligi Futsalu – Ekstraklasy Open 2014/2015.
W ramach dziesiątej kolejki rozgrywek rozegrano trzy spotkania, w których padło aż szesnaście goli.
X kolejka:
Beer Team Sony 4-3 (3-1) Pajda P., Skrzypiec E., Stawiarski M., Tumidaj A. – Brongiel J., Kociołek Ł., Olbrycht A.
Carforum Max Free TV 1-1 (0-1) Fałowski Ł. – Szafraniec M.
Polmex Wiśniowski 1-6 (0-2) Bodziony D. – Rosiek Sz.3, Twardowski P., Zięcina Sł., Bajdel A.
Tabela po siedmiu kolejkach:
Strzelcy bramek:
III RUNDA - rewanżowa
XI KOLEJKA – 22.02.2015 (niedziela)
16:00 Carforum Max Beer Team
17:00 Sony Wiśniowski
18:00 Polmex FREE TV
XII KOLEJKA – 01.03.2015 (niedziela)
18:00 FREE TV Wiśniowski
19:00 Carforum Max Sony
18:00 Beer Team Polmex
XIII KOLEJKA – 08.03.2015 (niedziela)
16:00 Polmex Carforum Max
17:00 Sony FREE TV
18:00 Wiśniowski Beer Team
XIV KOLEJKA – 15.03.2015 (niedziela)
16:00 Beer Team FREE TV
17:00 Polmex Sony
18:00 Carforum Max Wiśniowski
XV KOLEJKA – 22.03.2015 (niedziela)
16:00 Wiśniowski Polmex
17:00 Sony Beer Team
18:00 FREE TV Carforum Max
ZALEGŁA VIII KOLEJKA – 29.03.2015 (niedziela)
16:00 FREE TV Sony
17:00 Beer Team Wiśniowski
18:00 Carforum Max Polmex
(RSZ)
Sporządził na podstawie sprawozdań sędziowskich: Bogusław Klimek
Fot. archiwum northamptonshirefa.com
X kolejka:
Beer Team Sony 4-3 (3-1) Pajda P., Skrzypiec E., Stawiarski M., Tumidaj A. – Brongiel J., Kociołek Ł., Olbrycht A.
Carforum Max Free TV 1-1 (0-1) Fałowski Ł. – Szafraniec M.
Polmex Wiśniowski 1-6 (0-2) Bodziony D. – Rosiek Sz.3, Twardowski P., Zięcina Sł., Bajdel A.
Tabela po siedmiu kolejkach:
Strzelcy bramek:
III RUNDA - rewanżowa
XI KOLEJKA – 22.02.2015 (niedziela)
16:00 Carforum Max Beer Team
17:00 Sony Wiśniowski
18:00 Polmex FREE TV
XII KOLEJKA – 01.03.2015 (niedziela)
18:00 FREE TV Wiśniowski
19:00 Carforum Max Sony
18:00 Beer Team Polmex
XIII KOLEJKA – 08.03.2015 (niedziela)
16:00 Polmex Carforum Max
17:00 Sony FREE TV
18:00 Wiśniowski Beer Team
XIV KOLEJKA – 15.03.2015 (niedziela)
16:00 Beer Team FREE TV
17:00 Polmex Sony
18:00 Carforum Max Wiśniowski
XV KOLEJKA – 22.03.2015 (niedziela)
16:00 Wiśniowski Polmex
17:00 Sony Beer Team
18:00 FREE TV Carforum Max
ZALEGŁA VIII KOLEJKA – 29.03.2015 (niedziela)
16:00 FREE TV Sony
17:00 Beer Team Wiśniowski
18:00 Carforum Max Polmex
(RSZ)
Sporządził na podstawie sprawozdań sędziowskich: Bogusław Klimek
Fot. archiwum northamptonshirefa.com