Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
23/04/2019 - 15:10

Fatalna kontuzja piłkarza Sandecji

Bartłomiej Kasprzak w tym sezonie zagrał 24 mecze w biało-czarnych barwach i niestety na tym dorobku zakończy obecne rozgrywki Fortuna 1 Ligi, ponieważ poważna kontuzja wyłączy go z treningu na około pół roku. Piłkarz ma już wyznaczony termin operacji.

Na jednym z treningów 26-latek pochodzący z Tylmanowej zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie. Taką diagnozę wydał uznawany za ogromny autorytet w swojej dziedzinie dr hab. Krzysztof Ficek, który zaplanował operację piłkarza na 24 kwietnia 2019 roku. Jak udało nam się dowiedzieć, zawodnicy Sandecji na najbliższy mecz wyjdą w koszulkach ze słowami wsparcia dla kolegi.

Bartłomiej Kasprzak zaczynał swoją przygodę z piłką nożną w Lubaniu Tylmanowa, skąd jeszcze w wieku juniorskim przeniósł się do Garbarni Kraków. Kolejnym przystankiem w jego karierze był ekstraklasowy Widzew Łódź, w którym rozegrał 30 spotkań w elicie. Powrót na najwyższy poziom ligowy zaliczył z Sandecją w sezonie 2017/2018, a wówczas wystąpił w 26 meczach.

- To duża strata dla zespołu, ponieważ Bartek był ważnym elementem środka pola w taktyce trenera Kafarskiego. Oczywiście mocno trzymamy kciuki za sprawny przebieg leczenia, a później rehabilitacji i czekamy na jak najszybszy powrót na boisko - powiedział nam Miłosz Jańczyk z biura prasowego MKS Sandecja S.A.

MŚ ([email protected]). Fot. Janusz Bobrek

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________