Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
11/06/2017 - 13:05

Emocje, adrenalina, trudne trasy... Wyścigi rowerowe w Tyliczu [ZDJĘCIA]

Na stacji narciarskiej Master-Ski w Tyliczu, w sobotę (10 czerwca) odbyły się zawody rowerowe dla dzieci o Puchar Doliny Popradu. Zobacz, kto zwyciężył.

Była to pierwsza z czterech eliminacji do klasyfikacji generalnej. Najlepsi zawodnicy mogą wygrać rowery i inne cenne nagrody! Zawody odbyły się w formule MTB XC w poszczególnych kategoriach wiekowych. W wyścigach rowerowych wzięło udział prawie osiemdziesiąt dzieci, które przyjechały do Tylicza z różnych stron Polski.

W kategorii wiekowej 2012-2017 najlepsi okazali się Wojtek Wnęk, który zajął pierwsze miejsce, Antoni Polański, który uplasował się na drugiej pozycji oraz Franciszek Bulanda, który zajął trzecie miejsce.

Spośród dzieci, które urodziły się w latach 2009-2011 z dziewczyn najlepsze były Aleksandra Dorsz, Gabriela Sapała oraz Zofia Polańska. Wśród chłopców triumfowali Nick Pawłowski, Stanisław Wnęk oraz Aleksander Rutkowski.

W kategorii wiekowej 2007-2008 zwyciężyli Julia Honkisz, Maja Kisielewska, Nikola Sapała, Michał Gruca, Jakub Pawłowski i Borys Klaczkowski.

W grupie wiekowej 2005-2006 na podium stanęli Amelia Bożek, Justyna Jerzykowska i Oliwia Sapała. Wśród chłopców zwycięstwem cieszyli się Maciej Michałek, Aleksander Pawłowski oraz Mikołaj Kulig.

Spośród dzieci urodzonych w latach 2003-2004, najszybciej do mety dojechali Kamil Łaziński, Andrzej Jerzykowski, Bartosz Mirek, a także Zuzanna Kulig i Karolina Fiedor.

Wśród najstarszych uczestników zawodów, triumfowali Arkadiusz Cebula (I miejsce), Filip Nykiel (II miejsce) oraz Bartłomiej Liber (III miejsce).

Zobacz także: Niepełnosprawni rywalizowali podczas XXI Spartakiady w Stróżach [ZDJĘCIA]

Kolejne zawody rowerowe już 8 lipca w Piwnicznej Zdrój.

RG ([email protected]), Fot. MG

Dzieci rywalizowały o Puchar Doliny Popradu
Na stacji narciarskiej Master-Ski w Tyliczu, w sobotę (10 czerwca) odbyły się zawody rowerowe dla dzieci o Puchar Doliny Popradu. Zobacz, kto zwyciężył?


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)