Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
17/11/2019 - 00:50

Czerkawski Cup 2020. Młodzi hokeiści z Krynicy-Zdroju w warszawskim finale!

Młodzi hokeiści UKS KTH Krynica-Zdrój zajęli drugie miejsce w I Turnieju Kwalifikacyjnym VI Czerkawski CUP 2020. Tym samym zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w Warszawie. Zwycięzcami rozgrywek (16 listopada),zorganizowanych w hali lodowej krynickiego MOSiR-u zostali hokeiści z Podhala.

16 listopada w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdroju rozegrany został I Turniej Kwalifikacyjny do VI Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie Czerkawski CUP 2020. To jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu dla wszystkich młodych hokeistów,

Uczestnicy pod okiem hokejowych ekspertów:Mariusza Czerkawskiego oraz byłych hokeistów i olimpijczyków: Andrzeja Tkacza, Wojciecha Tkacza i Dariusza Garbocza rywalizują o wejście do Finału Turnieju.

I Turniej Kwalifikacyjny do VI Czerkawski Cup 2020 w Krynicy-Zdroju, wygrała drużyna MMKS Podhale Nowy Targ, zwycięzca zeszłorocznej edycji. Do finału w Warszawie zakwalifikowały się również: KTH Krynica-Zdrój oraz UKH Unia Oświęcim. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z rocznika 2010 o młodsi, podzieleni na grupy A i B.

1.MMKS Podhale Nowy Targ
2. UKS KTH Krynica-Zdrój
3. UKH Unia Oświęcim
4. UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok
5. MKS Crakovia Kraków
6. KH Dębica
7. Sparta Nowy Targ
8. LHT Lublin

Nagrody indywidualne w następujących kategoriach powędrowały do:

MVP turnieju: Pawła Makucha, UKS KTH Krynica-Zdrój,
Najlepszy strzelec: Gabriela Wsóła, MMKS Podhale Nowy Targ, 17 bramek,
Najlepszy bramkarz: Gabriela Jurkiewicza, UKH Unia Oświęcim

Dodatkową nagrodę, voucher na udział w wakacyjnym campie Hokejowej Szkoły Ziętary otrzymał Antoni Banachiewicz (LHT Lublin) najlepszy zawodnik drużyny, która zajęła ostatnie miejsce

(MK) fot. aut. Dziękujemy za przesłanie błędu