Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
25/04/2019 - 12:55

Bieg Muszynianki nie tylko dla dorosłych. To także frajda dla dzieci i młodzieży

Już w najbliższą sobotę 27 kwietnia w Muszynie wystartuje Bieg Muszynianki, w którym mogą, a nawet powinny wziąć udział dzieci i młodzież. Będą one rywalizować w biegach na dystansach 400 i 1000m.

Dorośli biegają bo lubią, a dbanie o kondycję fizyczną uzależnia. Tym "pozytywnym uzależnieniem" powinniśmy zarazić również dzieci i młodzież. Dzieciaki zejdźcie z kanapy i 27 kwietnia przyjedźcie wraz z rodzicami do Muszyny, gdzie ruszamy z kolejnym sezonem biegowym z cyklu Szlakiem Wód Mineralnych na Sądecczyźnie.

Zobacz też Bieg Muszynianki po raz czwarty. 27 kwietnia, trasa 5 km

Młodzi zawodnicy będą mogli sprawdzić się na dystansach 400 i 1000 m. Do tej zdrowej rywalizacji w szczególności zachęcamy uczniów sądeckich szkół i zawodników klubów sportowych. Wystawcie swoje reprezentacje! Ruszcie się i spalcie kalorie po świątecznym obżarstwie. Wszyscy uczestnicy otrzymają na własność numery startowe, pamiątkowe dyplomy i upominki oraz butelkę wody mineralnej "Muszynianka".

Dorośli sprawdzą swoją kondycję w biegu na 5 km. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz pamiątkowy medal na mecie. Wpisowe to tylko 10 zł. Tradycyjnie zwycięzców wyłonimy w klasyfikacjach wiekowych: 16-29, 30-49 i 50+ lat. W każdej przewidujemy nagrody finansowe - 300, 200 i 100 zł dla biegaczy z miejsc I-III. Głównym partnerem biegu  jest „Muszynianka” - producent naturalnej wody mineralnej i główny sponsor nagród.


Organizatorami Biegu Muszynianki są Fundacja Sądecka, Fundacja Festiwal Biegów, Urząd Miasta i Gminy Muszyna oraz Spółdzielnia Pracy Muszynianka - producent naturalnej wody mineralnej.

RG [email protected], Fot. Maciej ZwierzDziękujemy za przesłanie błędu