Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
15/05/2019 - 16:10

6. Bieg Sądeczan z Kryniczanką także dla dzieci. Czekają nagrody!

W niedzielę 19 maja już po raz szósty w Starym Sączu wystartuje Bieg Sądeczan z Kryniczanką. Do biegowej rekreacji i rywalizacji zapraszamy także najmłodszych – w programie imprezy są biegu na 400 i 1000m. Czekają nagrody!

W niedzielę 19 maja już po raz szósty w Starym Sączu wystartuje Bieg Sądeczan z Kryniczanką. Do biegowej rekreacji i rywalizacji zapraszamy także najmłodszych – w programie imprezy są biegu na 400 i 1000m. Czekają nagrody!

6. Bieg Sądeczan z Kryniczanką już 19.05 w Starym Sączu. Zobacz medal! [ZAPISY]

Czym skorupka za młodu nasiąknie… Ruch i zdrowy tryb życia mogą stać się... nałogiem! Tym „pozytywnym uzależnieniem” chcemy zarażać również dzieci i młodzież. Dlatego zachęcamy dorosłych uczestniczących w zasadniczej części Biegu Sądeczan, by w przerwie między pierwszą a drugą serią startów (3 i 6 km) przyprowadzili swoje pociechy pod bramę główną imprezy. Wcześniej zapraszamy do biura zawodów by zgłosić dziecko na start.

Począwszy od godz. 12:00, młodzi zawodnicy będą mogli sprawdzić się na dystansach 400 i 1000 m wyznaczonych na fragmentach trasy Biegu Sądeczan. Będzie okazja przekonać się z czym mierzą się rodzice w swoich startach.

Do zabawy i ścigania w szczególności zachęcamy uczniów sądeckich szkół i zawodników klubów sportowych. Zaproście na start nauczycieli, ubierzcie szkolne i klubowe koszulki, wystawcie swoje reprezentacje! Z przyjemnością zaprezentujemy wasze zespoły wszystkim uczestnikom naszego biegowego wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy biegów dzieci otrzymają numery startowe, pamiątkowe dyplomy i pakiety startowe, w tym butelkę naturalnej wody mineralnej Kryniczanka oraz upominki od partnerów biegu. Sponsorami upominków do pakietów dla dzieci są: Łącki Bank Spółdzielczy,  Spółdzielnia Ogrodnicza, Carrefour - Nowy Sącz, GRAND, UM Województwa Małopolskiego, Gmina Stary Sącz.

Najlepsze trójki poszczególnych biegów – dziewczęta i chłopcy - uhonorujemy nagrodami. Zwycięzcy otrzymają pufy ufundowane przez firmę ECOPUF. Zdobywcy 2. i 3. miejsc otrzymają vouchery na zakup biżuterii dziecięcej - każdy wartości 100 zł - które ufundowała firma SEZAM Jubiler.

Dekoracje dzieci planujemy w godz. 13:30 – 14:00 na scenie głównej Zjazdu Sądeczan. Na ceremonię zapraszamy wszystkich małych biegaczy wraz z rodzicami. Będzie okazja nagrodzić brawami adeptów biegania, z których – jak byśmy chcieli – wyrosną uczestnicy biegów ulicznych i górskich w regionie i całej Polsce. A przede wszystkim – zdrowi i ambitni ludzie! Bo bieganie kształtuje!

Do zobaczenia 19 maja w Starym Sączu!

Fundacja Sądecka
Fundacja „Festiwal Biegów”Dziękujemy za przesłanie błędu