Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
25/01/2016 - 14:05

Świetna zabawa z Inspektorem „Wawelkiem” w Rytrze

W piątek (22 stycznia) na stoku narciarskim „RyterSki Raj” w Rytrze odbyły się zawody narciarskie dla dzieci w wieku od 3 do13 lat.

Uczestnicy akcji „Bezpiecznie na stoku z „Inspektorem Wawelkiem” dopisali. Bezpieczne formy aktywnego spędzania wolnego czasu w zimie promował wspomniany „Inspektor Wawelek” - policyjny smok, który towarzyszył dzieciom podczas zawodów.

wawelek inspektor rytro

Organizatorzy przygotowali dla dzieciaków wiele atrakcji.

Konkurs przeprowadzili policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy udziale funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, Komisariatu Policji w Piwnicznej Zdroju oraz Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie.

Turniej składał się z dwóch części - teoretycznej (test z wiedzy o zasadach bezpiecznego zachowania na stoku) oraz praktycznej (zjazd na nartach).

Zwycięzcy turnieju otrzymali nagrody, które zostały przekazane przez Europe Direct w Krakowie. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzymał element odblaskowy Caritas.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie dostały też upominki.

Współorganizatorami imprezy byli: Ośrodek Narciarski „RyterSki Raj”, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Krakowie, Urząd Marszałkowski w Krakowie, Warta oraz Wawel S.A.

Fot./źródło: KMP w Nowym SączuDziękujemy za przesłanie błędu