Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
08/04/2019 - 10:20

Siatkarki ze Starego Sącza z awansem do półfinałów

W miniony weekend zawodniczki MUKS Poprad Stary Sącz sprostały wyzwaniu wygrywając wszystkie trzy mecze turnieju ćwierćfinałowego, który odbył się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Czy jest szansa na awans do II ligi?


W piątek rywalkami zawodniczek ze Starego Sącza był zespół SST Lubcza Racławówka, który stawiał niemały opór. Mecz był wyrównany, jednak decydujące akcje należały do zawodniczek znad Popradu, które wygrały to spotkanie 3:1. Zarówno sobotni mecz z SKS Szóstka TPS Biała Podlaska, jak i niedzielny z drużyną gospodarzy nie należały do najtrudniejszych. Zawodniczki trenowane przez Janusza Pasiuta wygrały gładko oba mecze 3:0. 

MUKS Poprad Stary Sącz tym samym zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie, jednocześnie gwarantujące awans do turnieju półfinałowego, który odbędzie się w ostatni weekend kwietnia w Pile. Z całą pewnością jest o co walczyć. Jeśli siatkarki będą wygrywać w tak dobrym stylu jak dotychczas, staną przed szansą walki z najlepszymi drużynami w lidze. Turniej finałowy odbędzie się w maju, a wygrana daje gwarantowane miejsce w II lidze. (JS)
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu