Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 marca. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
23/02/2018 - 13:45

Limanowszczyzna: Halny Kamienica wicemistrzem okręgu!

Drużyna z Kamienicy zdobyła drugie miejsce podczas XXVI Halowych Mistrzostw w Nowym Sączu. Po bardzo emocjonującym turnieju drużyna z powiatu limanowskiego doznała tylko jednej porażki i ostatecznie zajęła drugie miejsce. W turnieju udział wzięło sześć zespołów.

XXVI Klubowe Halowe Mistrzostwa Piłki Nożnej o Puchar Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu okazały się bardzo udane dla drużyny żaków z Kamienicy. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy podczas mistrzostw rozegrał pięć spotkań. Po fenomenalnym początku i zwycięstwie w trzech meczach bez straty gola, w czwartym spotkaniu drużyna Halny Kamienica została pokonana przez zespół Glinik Gorlice. Ostatni mecz turnieju zespół z Kamienicy zremisował z drużyną Dunajec Nowy Sącz. Po zsumowaniu punktów MUKS Halny Kamienica zdobył wicemistrzostwo okręgu. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Glinik Gorlice a trzecie Dunajec Nowy Sącz.

Zobacz też: Limanowa: Jak będzie wyglądał rynek po zmianach?

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartek Groń zawodnik MUKS Halny Kamienica.

Oprócz drużyny z Kamienicy powiat limanowski reprezentował też zespół Sokół Słopnice ze Słopnic, który zajął czwarte miejsce.

Zobacz też: Tymbark: roboty nie mają przed nimi tajemnic. Zobacz efekty warsztatów

[email protected], fot. MUKS Halny Kamienica

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku