Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 maja. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
17/08/2018 - 22:30

KONKURS. Do wygrania było 50 wejściówek na mecz Sandecji!

Sandecja powróciła na stadion przy ulicy Kilińskiego 47. Na inaugurację spotkań u siebie pokonała GKS Katowice, wkrótce podejmie również Stomil Olsztyn. Wystarczyło odpowiedzieć na trzy pytania by wygrać wejściówkę na ten mecz. Zapraszamy po ich odbiór.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Do osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi wysłaliśmy zwrotne maile i zapraszamy pod odbiór wejściówek!

Biało-czarni w piątek 17 sierpnia wywieźli z Niecieczy bardzo cenny punkt za remis z głównym kandydatem do awansu na szczebel ekstraklasy. Najbogatszy klub w I lidze postawił trudne warunki rywalizacji, ale piłkarze z Nowego Sącza wywiązali się z postawionego im wyzwania.

Wcześniej Sandecja pierwszy raz po niemal rocznej przerwie rozegrała oficjalnie spotkanie na stadionie przy ulicy Kilińskiego 47 w Nowym Sączu. Powrót ten okazał się bardzo pozytywny, gdyż „Sączersi”, na oczach 2640 kibiców, pokonali bardzo mocny GKS Katowice 

Już w najbliższą środę 22 sierpnia odbędzie się kolejny mecz w Nowym Sączu, w którym to Biało-czarni zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Miejscem zmagań oczywiście będzie stadion imienia ojca Władysława Augustynka, a godziną rywalizacji jest 19.10, nawiązująca do daty założenia klubu.

Jeśli chcecie być na tym spotkaniu, a nie macie jeszcze biletu, możecie go wygrać. Miesięcznik„Sądeczanin” zorganizował dla swoich czytelników konkurs, w którym do wygrania jest  aż 50 wejściówek.

Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na trzy pytania, ciekawie uzasadnić i odpowiedzi wraz z uzasadnieniem wysłać na adres mailowy: [email protected] Tytuł maila: "Sandecja!"

1. Kto strzelił bramkę dla Sandecji w zremisowanym meczu z Bruk-Bet Niecieczą (17.08.2018)?  [ODPOWIEDŹ] Maciej Małkowski
2. Bramkę w starciu z GKS Katowice (11.08.2018) zdobył Mateusz Klichowicz. Kto asystował? [ODPOWIEDŹ] Mariusz Gabrych
3. Jakiej narodowości jest trener bramkarzy w Sandecji Richard Zajac? [ODPOWIEDŹ] Jest Słowakiem.

Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem prosimy nadsyłać e-mailem do poniedziałku włącznie, wpisując tytuł "Sandecja!". Osoby, które otrzymają wejściówki powiadomimy drogą mailową. Po odbiór wejściówek zapraszamy do redakcji "Sądeczanina" przy ul. Barbackiego 57 w Nowym Sączu.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach