Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
25/02/2019 - 10:30

Masz ulubionego lekarza i przychodnię na Sądecczyźnie? Zgłoś ich do plebiscytu

Już po raz ósmy Fundacja Sądecka organizuje konferencję z cyklu „O zdrowiu Sądeczan”. W tym roku seminarium odbędzie się 28 marca. Integralną częścią tego wydarzenia jest plebiscyt na najlepszą przychodnię i lekarza rodzinnego. Kandydatury można zgłaszać od dzisiejszego dnia do 27 lutego.


Plebiscyt „Twój sądecki lekarz rodzinny” oraz „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi” organizowany jest przez Fundację Sądecką i portal Sadeczanin.info już po raz czwarty. Jest on integralną częścią seminarium „O zdrowiu sądeczan”, które w tym roku odbędzie się 28 marca.

Plebiscyt obejmuje swoim zasięgiem miasto Nowy Sącz oraz powiat nowosądecki. Jego celem jest wyłonienie przez czytelników portalu i miesięcznika Sądeczanin, najlepszego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który cieszy się największym uznaniem pacjentów oraz przychodni zdrowia najbardziej przyjaznej pacjentowi. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur lekarzy oraz przychodni. Można je przesyłać do naszej redakcji za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 27 lutego.

Czytelników zgłaszających kandydatury prosimy o wypełnienie formularza. Należy podać: imię i nazwisko lekarza oraz miejsca jego pracy. Prosimy o uzasadnienie kandydatury (odpowiednia rubryka formularza), a także o podanie nazwiska osoby zgłaszającej.

Drugim etapem plebiscytu jest głosowanie na zgłoszonych lekarzy i przychodnie, które rozpocznie się 5 marca i potrwa do 20 marca do godz. 16. Głosować można poprzez smsy, formularz elektroniczny na stronie internetowej www.sadeczanin.info oraz poprzez kupony drukowane w marcowym miesięczniku Sądeczanina.

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie wyróżnień lekarzom i przedstawicielom przychodni odbędzie się 28 marca podczas seminarium "O zdrowiu sądeczan". Każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu, ma szansę na wygranie cennych nagród.

REGULAMIN

Kontakt do koordynatora projektu:
Joanna Olchawa
[email protected]
tel. 18 475-16-47
kom. 797 775 040

RG [email protected] Fot. arch. Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu