Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
06/09/2019 - 15:40

Festiwal Biegowy: nie przegapcie Biegu Młodzieży i Kibica o Jabłko Łąckie!

8 września, podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju odbędzie się "Bieg Młodzieży i Kibica o Jabłko Łąckie".

Bieg Młodzieży i Kibica o Jabłko Łąckie
Partnerem "Bieg Młodzieży i Kibica o Jabłko Łąckie" są Gmina Łącko oraz Łącki Bank Spółdzielczy i Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw „Owoc Łącki” Sp. z o.o.

Do udziału w biegu zapraszamy młodzież w wieku powyżej 13 lat oraz wszystkich kibiców obecnych na Festiwalu Biegowym. Bieg na dystansie 600 m rozpoczyna się na Bulwarach Dietla, na wysokości hotelu „Małopolanka”: kobiety – godz. 14:0, mężczyźni – godz. 14:15, a kończy , ul. Nowotarskiego na wysokości wejścia głównego do Starego Domu Zdrojowego.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie REJESTRACJI  Istnieje również możliwość zgłoszenia się do biegu bezpośrednio i Biurze Zawodów w dniach 6-8 września. Osoby niepełnoletnie mogą biec za pisemnym oświadczeniem zgody rodziców lub opiekunów.

Na uczestników biegu którzy ukończą bieg czekają pamiątkowe medale oraz pyszne Jabłka Łąckie. Zwycięzcy otrzymają upominki ufundowane od sponsorów biegu oraz pamiątkowe statuetki. ([email protected])

Bieg Młodzieży i Kibica o Jabłko Łąckie

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________