Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 marca. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
26/11/2015 - 10:20

Naucz się grać w brydża! Trwają zapisy

Stowarzyszenie Brydża Sportowego ALF oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu organizują bezpłatną naukę gry w brydża dla wszystkich chętnych, niezależnie od posiadanych umiejętności gry oraz dla początkujących.

brydż, Nowy Sącz, Sądeczanin.infoNauka jest prowadzona w osobnych grupach dla dorosłych oraz dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

- Proponujemy  możliwość nauki gry w brydża  oraz po pewnym czasie możliwość udziału w turniejach brydża sportowego . Przygotowujemy zawodników do gry przez internet jak również do gry „na żywo”. Dostarczamy  sprzęt oraz oprogramowanie, konieczne do gry w sieci. Dysponujemy   kompletnym sprzętem do gry „na żywo” (karty, pudelka do przenoszenia kart, bidding  boxy, bridgemate) zgodnie z wymogami Polskiego Związku Brydża Sportowego oraz materiałami pomocniczymi niezbędnymi w czasie nauki – informuje Adam Waśko, organizator spotkań brydżowych na Sądecczyźnie.

Co ważne, zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych przedstawicieli Polskiego Związku Brydża Sportowego (uprawnieni szkoleniowcy PZBS oraz licencjonowani sędziowie PZBS).

Informacja i zapisy: telefonicznie pod nr telefonu 668 460 454 lub osobiście w hali MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej 34  w każdy piątek w godz. 17:30 do 21:00 pok. 109.  

Zajęcia po wcześniejszym zgłoszeniu się odbywają się w czwartki o godz. 17:00 w budynku MOSIR  ul Nadbrzeżna 34 pok. 109.

Turnieje brydża sportowego rozgrywane są w Nowym Sączu we wtorki i soboty o godz. 18:00 w klubie Alf (ul. Armii Krajowej 27) oraz w piątki o godz. 17:30 w budynku MOSiR.

Ponadto w każdy drugi poniedziałek miesiąca w budynku MOSiR pok. 109 o godz. 17:30 rozgrywane są Korespondencyjne Mistrzostwa Polski.

- We środy o godz. 16:00 gramy w Domu Seniora przy ul. Źródlanej 59 w Krynicy-Zdroju  lub w Dworze Starostów Muszyńskich w Muszynie ul. Antoniego Kity 17 - dodaje Waśko.

Patronat medilalny nad brydżowymi spotkaniami sprawuje portal Sądeczanin.info. 

(RSZ)Dziękujemy za przesłanie błędu