Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
10/12/2015 - 10:45

Boks. Sądeczanin z kolejną wygraną!

Kolejny znakomity występ zanotował na swoim koncie zawodnik Sądeckiego Klubu Bokserskiego „Golden Team” Paweł Filipek.

boks, Sądeczanin.infoW swoim czwartym występie w Grand Prix Małopolski odniósł trzecie zwycięstwo, co dało mu 2 miejsce w końcowej klasyfikacji Grand Prix za zawodnikiem Wisły Kraków Rafałem Pląderem.

- Paweł w całym cyklu sprawił naprawdę sporą niespodziankę rywalizując w gronie seniorów raz za raz wygrywając. To jego pierwszy rok na tym szczeblu, a już odnosi tak znaczące sukcesy. To naprawdę cieszy, że w najmocniejszej i najliczniejszej kategorii wagowej 75 kg Paweł uplasował się tak wysoko. W Zakliczynie w bardzo dobrym stylu wypunktował zawodnika z katowickiego Kleofasa! – chwali podopiecznego trener Jerzy Galara.

- To był naprawdę dobry cykl Grand Prix i mam nadzieję, że w kolejnym roku będzie powtórzony, gdyż to świetny sposób na zdobywanie sportowego doświadczenia bez którego w sporcie próżno szukać wyników. Jak zwykle wielkie podziękowania dla Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, firmy Konspol i pana Wiesława Pazgana oraz firmy Lizsbek i pana Stanisława Lisa za pomoc w funkcjonowaniu naszego klubu – podsumowuje trener.

Fot. Golden Team   
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu