Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
29/05/2018 - 19:50

Oto medal 5. Biegu Sądeczan. Biegaj z nami w Starym Sączu!

Na liście startowej 5. Biegu Sądeczan z Kryniczanką, sportowego akcentu święta sądeckiej społeczności - Zjazdu Sądeczan, jest już ponad 230 osób. Zgłoszenia będziemy przyjmowali także w dniu startu, od godziny 7:00 w Biurze Zawodów. A na mecie wszyscy zawodnicy otrzymają piękny pamiątkowy medal. Możecie go zobaczyć już teraz u nas...

Medal otrzyma każdy biegacz, który ukończy choć jedną z trzech serii biegu – 3, 6 lub 9 km. Poszczególnie wyścigi wystartują o 9:00, 13:00 i 15:00.

Co znajdziecie w pakiecie startowym? Do biegaczy trafią m.in. regionalne specjały: jabłka, sery wędzone, soki  i inne. Wszystko dzięki wsparciu lokalnych firm i przedsiębiorców, którzy włączą się w Zjazd Sądeczan. Gorąco zapraszamy Was na poszczególne stoiska – atrakcji nie zabraknie!

W pakiecie znajdą się także butelka wody od sponsora tytularnego – Kryniczanki oraz biegowe upominki od partnerów Fundacji „Festiwal Biegów”: koszulki, chusty, torby i gadżety kibica. Przypominamy, że wpisowe do biegu – tylko 10 pln (także przy płatności w biurze zawodów) – trafi w całości na Fundusz Stypendialny im. Braci Potoczków dla uzdolnionej młodzieży z Sądecczyzny. Pula nagród imprezy to ponad 15 tys. złotych!

5. Bieg Sądeczan z Kryniczanką w kategoriach wiekowych!

5. Bieg Sądeczan z Kryniczanką: Aż 6 zwycięzców - 15 000 zł w nagrodach!

Rejestracja uczestników: TUTAJ

Warto wystartować 3 czerwca w Starym Sączu! Gorąco zapraszamy!

Fundacja „Festiwal Biegów”

Fundacja Sądecka

Partnerem tytularnym biegu jest Kryniczanka. Właścicielem marki jest Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A.Dziękujemy za przesłanie błędu