Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
30/01/2019 - 21:30

Ludzie z Żelaza dla Żelaznych Marzycieli

Dawid Sibilak – triathlonista i ekspert od nietuzinkowych rozwiązań, po raz kolejny pomaga w spełnianiu marzeń małych podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

W tym roku, Dawid połączył swoje siły z trzema niesamowitymi sportowcami:

  • Piotrem – człowiekiem orkiestrą, którego wszędzie pełno, a który na co dzień pokonuje swoje słabości i walczy z wymówką „nie da się”,
  • Kubą – pasjonatem motoryzacji i zrównoważonego rozwoju oraz
  • Konradem – trenerem empatii ogarniającym nie tylko biceps.

Co łączy wszystkich panów? Jako główny środek transportu wybrali: pływanie, rower i bieg. Ta wspaniała Czwórka już 3 sierpnia 2019 roku wystartuje w zawodach IronMan w Tallinie. Sportowcy zmierzą się z najdłuższym triathlonowym dystansem i pokonają: 3,8 km płynąc, 180 km jadąc rowerem oraz 42 km biegnąc.

Celem, który przyświeca im od początku przygotowań, jest spełnienie pragnień podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Jak sami mówią:

„Poprzez Wasze wsparcie finansowe, uda nam się zrealizować marzenia dzieciaków. Im i ich bliskim potrzebne jest wzmocnienie na poziomie duchowym
i mentalnym. Co, jeśli nie sięganie po marzenia, daje nam większego kopa?!”

6 grudnia nasi triathloniści uruchomili wirtualną skarbonkę, która zostanie rozbita po ukończeniu wyścigu przez całą czwórkę! Dlatego zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Zróbmy to razem w myśl cytatu: „The future is not what you dream, but what you make”. IronMen for IronDreamers.

Więcej o wydarzeniu: TUTAJ

Spełniają marzenia dzieci

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie ma 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Od początku działalności do dziś, wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili ponad 7800 marzeń chorych dzieci.

red./Fundacja Mam Marzenie
Dziękujemy za przesłanie błędu