Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
28/08/2019 - 09:10

Andrzej Gut-Mostowy funduje nagrody dla Najlepszych Sądeczan Życiowej Dziesiątki

Sądecczyzna to matecznik Festiwalu Biegowego, organizatorów tego wydarzenia a także jego biegowej społeczności. Rokrocznie dziesiątki mieszkańców regionu angażują się w przygotowanie imprezy, kolejne tysiące bawią się i rywalizują w festiwalowym biegach i marszach.

Z myślą o Sądeczanach, a w szczególności aktywizacji mieszkańców regionu do aktywności fizycznej i aktywnego trybu życia, promocji biegania jako najprostszej formy ruchu, Fundacja „Festiwal Biegów” wraz z Andrzejem Gut-Mostowym, działaczem społecznym z Zakopanego postanowiła uhonorować najlepszych Sądeczan, czyli mieszkańców Sądecczyzny oraz powiatów limanowskiego, gorlickiego, nowotarskiego i tatrzańskiego.

Program rywalizacji w Życiowej Dziesiątce 2019 – największej frekwencyjnie konkurencji Festiwalu Biegowego, poszerzyła klasyfikacja Najlepszy Sądeczanin / Najlepsza Sądeczanka.

W klasyfikacji zostaną uwzględnieni wszyscy, którzy zgłoszą się do biura zawodów (od godz. 13:00 w piątek 6 września do godz. 10:20 w sobotę 7 września) i potwierdzą miejsce swojego zamieszkania.

Czekają atrakcyjne nagrody finansowe!

1. miejsce - 700 zł
2. miejsce - 500 zł
3. miejsce - 400 zł
4. miejsce - 300 zł
5. miejsce - 200 zł

Nagrody NIE DUBLUJĄ SIĘ z nagrodami open, w klasyfikacjach wiekowych oraz kat. Najlepszy Polak/Polka.

Najszybszych Sądeczan na scenie 10. TAURON Festiwalu Biegowego dekorować będzie osobiście Pan Andrzej Gut-Mostowy.

Gorąco zapraszamy wszystkich Sądeczan do zabawy i rywalizacji w Życiowej Dziesiątce 10. TAURON Festiwalu Biegowego. Przyjęta formuła kategorii Najlepszy Sądeczanin / Najlepsza Sądeczanka sprawia, że szansę na nagrody mają nawet Ci biegacze z regionu, którzy biegają okazjonalnie, dla przyjemności!

Zgłoszenia do Życiowej Dziesiątki 10. TAURON Festiwalu Biegowego można dokonać TUTAJ.

Fundacja „Festiwal Biegów”

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)