Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
11/02/2019 - 23:55

Wygrała auto w Krynicy i uwierzyła w siebie. Sabina Bartecka nowa Ambasadorka FB

Sabina Bartecka jest dziennikarką, mamą dwójki nastolatek i szczęśliwą żona. Wspólnie z mężem realizuje wielkie pasje, jakimi są bieganie i uprawianie sportów wytrzymałościowych.

Nasza nowa Ambasadorka biega od 2012 roku, a od 2015 uprawia triatlon. Bieganie jest jej wielką miłością, pasją i radością. – To najlepszy sposób na chandrę, wszelkie smutki czy po prostu gorszy dzień. Bieganie dodaje mi sił i energii, wręcz uskrzydla. Bez biegania ciężko byłoby mi żyć. Bieganie to ja – wyznaje.

– Moje rekordy nie są wyśrubowane, wierzę, że życiówki są dopiero przede mną - mówi Sabina Bartecka. – Z każdym rokiem poprawiam swoje czasy i coraz wyżej stawiam sobie poprzeczkę. Mój rekord na 10 km to 47:21, a najlepszy czas z półmaratonu to 1:42:40. W ostatnich 2 latach nie walczę jednak o życiówki. Skupiam się na triatlonie i górach, dlatego najbardziej cieszą mnie coraz lepsze wyniki uzyskiwane właśnie w tych aktywnościach – zdradza. – W ubiegłym roku ukończyłam Ironman Hamburg, uzyskując czas 10:27:31, a podczas Biegu 7 Dolin 64 km w Krynicy udało mi się złamać 8 godzin – chwali się Ambasadorka.

Jej biegowe motto głosi: Kiedy Twoje nogi nie mogą już biec, biegnij swoim sercem.

Festiwal Biegowy jest dla Sabiny „najlepszą imprezą i najcudowniejszym wspomnieniem”. – Właśnie w Krynicy spełniłam swe marzenie: wygrałam samochód! To był los, który zmienił moje życie, pozwolił uwierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych, nie wolno ustawać w dążeniu do celu i nigdy, przenigdy nie można się poddawać. Nigdy bowiem nie wiemy, co przyniesie nam kolejny dzień – mówi Sabina Bartecka, nowa Ambasadorka Festiwalu Biegów.

Fundacja Festiwal Biegów
Dziękujemy za przesłanie błędu