Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
11/02/2019 - 23:40

Targi EXPO 10. TAURON Festiwalu Biegowego 2019 - ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW!

Choć do 10. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju jeszcze ponad pół roku, praca przy organizacji jubileuszowej imprezy wre, a przygotowania do jednej z największych polskich imprez idą pełną parą! Dziś zapraszamy wystawców do udziału w jednym z najważniejszych przedsięwzięć towarzyszących – Targach EXPO Krynica 2019.

Targi będą czynne przez cały czas trwania Festiwalu, od 6 do 8 września 2019 roku.

Na stoiska wystawowe przeznaczamy około 1400 m2 powierzchni w Domu Forum, na początku krynickiego deptaka. To miejsce, którego nie może ominąć żaden biegacz, kibic czy osoba towarzysząca, tamtędy bowiem wiedzie najprostsza droga na start i metę biegów festiwalowych, w Domu Forum mieści się także biuro zawodów 10. TAURON Festiwalu Biegowego.

Tym samym, przez teren Targów EXPO przewijają się codziennie tłumy uczestników Festiwalu. Corocznie nasze expo odwiedza ponad 20 tysięcy osób, a większość zagląda na stoiska wystawców po kilka razy dziennie.

Wymiary stoisk to 4, 6, 8 lub 12 m2, oferujemy je w wersji z profesjonalną zabudową. Indywidualnie można jednak zamówić stoisko dowolnie większe. Wystawca, którego stoisko Organizator oceni najwyżej, zostanie zwolniony z kosztów wynajmu w kolejnym roku, podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego.

Do udziału w Targach EXPO 2019 zapraszamy producentów, sklepy i dystrybutorów sprzętu sportowego, przede wszystkim biegowego, ale również do innych dyscyplin, traktowanych przez biegaczy często jako uzupełniające.

Ofertę kierujemy również do firm oferujących akcesoria biegowe, kosmetyki i preparaty do pielęgnacji stóp i całego ciała, żywność, przekąski energetyczne, suplementy diety dla sportowców, a także badania medyczne (również na miejscu) oraz sprzęt do regeneracji i rehabilitacji.

Milo nam będzie również gościć na Targach EXPO przedsiębiorców z ofertą noclegową i gastronomiczną w całym kraju oraz firmy i ośrodki turystyczne. Biegacz to przecież bardzo aktywny turysta – często wyjeżdża na zawody, potrzebuje jeść i spać, lubi zwiedzać przed lub po zawodach.

W ubiegłym roku na festiwalowych Targach EXPO produkty i usługi oferowało około 150 przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i grup nieformalnych.

Zapraszamy! Do końca lutego – promocyjne ceny stoisk!

Szczegółowe informacje i rezerwacja stoisk: Paula Malicka-Sobota[email protected].

Więcej informacji o Targach EXPO Festiwalu Biegowego

Fundacja Festiwal Biegów
Dziękujemy za przesłanie błędu