Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
13/02/2019 - 09:20

Razem po pakiet na Festiwal Biegowy i... romantyczny wyjazd! [KONKURS]

Bieganie to sama radość! Gdy naszą pasję podziela najbliższa osoba, szczęście jest podwójne. Wspólne starty i wyjazdy biegowe potrajają emocje. A są jeszcze biegowe Walentynki!

Pierwsze dwie biegowe pary, małżeństwa lub narzeczeństwa, które:

  • dniach 12-14 lutego w zapiszą się na 10. TAURON Festiwal Biegowy (nowe rejestracje, formularz online TUTAJ), 
  • w terminie 12-14 lutego opłacą start w krynickich biegach (polecamy system DOT PAY dostępny w formularzu rejestracyjnym)
  • i zgłoszą się do nas z krótką historią swojej biegowej - i nie tylko – zażyłości (pod adresem [email protected] – zdjęcia mile widziane!)

otrzymają vouchery na romantyczny pobyt w Beskidzie Sądeckim!

Nagrody ufundowały oficjalne ośrodki pobytowe TAURON Festiwalu Biegowego:

1. Voucher na romantyczny pobyt dla dwojga w Pensjonacie pod Samowarem w Tyliczu, obejmujący 2 noclegi w pokoju 2-osobowym, 2 obiadokolacje, strefę spa na wyłączność (1 godz.) oraz niespodziankę powitalną. Voucher można wykorzystać do czerwca tego roku (z wyłączeniem Świąt Wielkanocnych).

2. Voucher pobytowy dla dwojga w Pensjonacie Flora w Krynicy-Zdroju, obejmujący trzy noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób (w sumie 4 dni pobytu) oraz butelkę wina musującego na powitanie. Voucher jest ważny do 31 marca 2019 roku.

To może być idealna okazja, by potrenować do biegów w Krynicy. Potrenować razem! 

UWAGA! Pary zainteresowanie otrzymaniem upominków, mogą wybrać sobie vouchery – decyduje kolejność zgłoszeń! Stosowną informację można dołączyć do maila z opisem i zdjęciami Waszej pary.

10. TAURON Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 r. W programie imprezy jest blisko 30 konkurencji i ponad 300 km tras. Na start zgłosiło się już ponad 4000 osób - przyłącz się! 

Dużo miłości w bieganiu i na co dzień!

Fundacja „Festiwal Biegów”
Dziękujemy za przesłanie błędu