Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 15 kwietnia. Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława
27/02/2019 - 23:05

EXPO 10. TAURON Festiwalu Biegowego - ostatni dzień promocji dla wystawców!

Zapraszamy wystawców do udziału w Targach EXPO Krynica 2019, jednym z najważniejszych przedsięwzięć towarzyszących 10. TAURON Festiwalowi Biegowemu.
Zapraszamy wystawców do udziału w Targach EXPO Krynica 2019, jednym z najważniejszych przedsięwzięć towarzyszących 10. TAURON Festiwalowi Biegowemu.

Tym samym, przez teren Targów EXPO przewijają się codziennie tłumy uczestników Festiwalu. Corocznie nasze expo odwiedza ponad 20 tysięcy osób, a większość zagląda na stoiska wystawców po kilka razy dziennie.

Wymiary stoisk to 4, 6, 8 lub 12 m2, oferujemy je w wersji z profesjonalną zabudową. Indywidualnie można jednak zamówić stoisko dowolnie większe. Wystawca, którego stoisko Organizator oceni najwyżej, zostanie zwolniony z kosztów wynajmu w kolejnym roku, podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego.

Do udziału w Targach EXPO 2019 zapraszamy producentów, sklepy i dystrybutorów sprzętu sportowego, przede wszystkim biegowego, ale również do innych dyscyplin, traktowanych przez biegaczy często jako uzupełniające.

Ofertę kierujemy również do firm oferujących akcesoria biegowe, kosmetyki i preparaty do pielęgnacji stóp i całego ciała, żywność, przekąski energetyczne, suplementy diety dla sportowców, a także badania medyczne (również na miejscu) oraz sprzęt do regeneracji i rehabilitacji.

Milo nam będzie również gościć na Targach EXPO przedsiębiorców z ofertą noclegową i gastronomiczną w całym kraju oraz firmy i ośrodki turystyczne. Biegacz to przecież bardzo aktywny turysta – często wyjeżdża na zawody, potrzebuje jeść i spać, lubi zwiedzać przed lub po zawodach.

W ubiegłym roku na festiwalowych Targach EXPO produkty i usługi oferowało około 150 przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i grup nieformalnych.

Zapraszamy! Jeszcze dziś (do końca lutego) – promocyjne ceny stoisk!

Szczegółowe informacje i rezerwacja stoisk: Paula Malicka-Sobota[email protected].

Więcej informacji o Targach EXPO Festiwalu Biegowego

Fundacja Festiwal Biegów
Dziękujemy za przesłanie błędu