Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
11/01/2019 - 23:50

10. TAURON Festiwal Biegowy z KARNETEM. Jak, kiedy i za ile?

Wraz ze zmianą opłat startowych na krynickie biegi - stawki II progu będą obowiązywały do 31 maja - został aktywowany system karnetowy. Wyjaśniamy reguły, które mają w nim zastosowanie.

Co w karnecie?

Karnety 10. TAURON Festiwalu Biegowego obejmują większość konkurencji imprezy. Z oferty wyłączone są jedynie: Iron Run, Bieg 7 Dolin (117, 100, 80, 64 i 34 km) oraz Drużynowy Bieg 7 Dolin 100 km, a więc najbardziej wymagające konkurencje Festiwalu. 

Komponując pakiet możecie połączyć np. piątkową Krynicką Milę, sobotnią Życiową Dziesiątkę i niedzielny półmaraton. To jedna z najczęściej wybieranych kombinacji podczas ostatniego wydania naszego Festiwalu, choć, oczywiście, nie jedyna. 

Rodzaje karnetów

Do waszej dyspozycji są karnety dwu- i trzydniowe. Karnet dwudniowy umożliwia start w biegach piątkowych i sobotnich lub sobotnich i niedzielnych.

Nie ma możliwości skorzystania z karnetu 2-dniowego, jeśli chcemy wystartować w piątek i niedzielę. W takiej sytuacji należy wybrać pojedyncze konkurencje lub karnet 3-dniowy. 

Ceny karnetów 

Karnet dwudniowy kosztuje 80 zł, karnet trzydniowy - 110 zł. 

Jak skorzystać z karnetu? 

Należy zaznaczyć odpowiednią pozycję w formularzu rejestracyjnym:

Ponadto trzeba wybrać biegi, w których chce się wystartować oraz ewentualnie transport na start, pamiętając o dniach rozgrywania wybranych konkurencji (w formularzu rejestracji są oznaczone odpowiednim kolorem). 

Zachęcamy do rozważnego doboru biegów, z uwagi na zdrowie i konieczność regeneracji przed kolejnymi startami, ale i biegową statystykę: wybierając bieg, ale nie stając na jego starcie, znajdziemy się na liście wyników z adnotacją DNS (nie wystartował). 

Jestem już zarejestrowana/y na Festiwal, ale chciałbym skorzystać z karnetu

Istnieje taka możliwość. Osoby, które zapisały się już na Festiwal, mogą rozszerzyć swoje zgłoszenie o dodatkowe biegi oraz sam karnet. Jeśli nie opłaciliśmy jeszcze startu, trzeba odwiedzić Profil Uczestnika  i zaktualizować zgłoszenie. Jeśli zaś dokonaliśmy już płatności, należy wysłać e-mail (pod adresem [email protected]) z prośbą o aktualizację zgłoszenia i - jeśli zajdzie taka konieczność - uzupełnić różnicę w opłacie startowej. 

Karnet na okaziciela?

NIE. Karnety 10. TAURON Festiwalu Biegowego nie mają fizycznej postaci. Są imienne, tj. przypisane do danego zawodnika i jego zgłoszenia na festiwalowe biegi.

Jakie korzyści daje karnet? 

Finansowe - pozwala zaoszczędzić na opłatach startowych wybranych biegów, od kilku do kilkudziesięciu złotych. Co istotne, cena karnetu obejmuje zarówno opłatę rejestracyjną, jak i transport na start (dla Biegu na Jaworzynę - jeśli zdecydujemy się na udział w tej konkurencji). 

Komfort udziału w Festiwalu - jeśli na miejscu przyjdzie Wam ochota na zmianę konkurencji lub wystartowanie w dodatkowym biegu, wystarczy zgłosić się do biura zawodów i poprosić o bezpłatne dodanie danej konkurencji do listy startowej w ramach posiadanego karnetu.

Sportowy weekend dla całej rodziny!

10. TAURON Festiwal Biegowy odbędzie się 6-8 września 2019 r.. W programie imprezy jest blisko 30 konkurencji biegowych i nordic walking, z trasami przekraczającymi łącznie 300 km. Trwają zapisy do imprezy - nie ma limitu zgłoszeń i losowania uczestników,  także w biegach ultra i górskich. Na liście zgłoszeń jest już blisko 3700 osób! 

  • Program sportowy: TUTAJ
  • Regulamin: TUTAJ
  • Rejestracja: TUTAJ 
  • Profil Uczestnika (zapisany niepłacony): TUTAJ 

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu