Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
11/02/2023 - 10:10

Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegowego! Dołącz do wspaniałej drużyny, nabór startuje

Biegać mogą wszyscy. Osoby, które już rozpoczęły swoją przygodę wiedzą, że nie ma w tym stwierdzeniu ani grama przesady. Przekrój wiekowy zawodników jest ogromny, co najlepiej oddaje specyfikę tej niesamowitej dyscypliny. Każdy może zostać Ambasadorem Festiwalu Biegowego!

Największą imprezą, na której spotykają się cyklicznie biegacze jest oczywiście Festiwal Biegowy. W tym roku odbędzie się już po raz 14. Ponownie wszystko będzie się działo w Piwnicznej-Zdrój. Jak zawsze, będą to niezapomniane chwile.

W przedsięwzięciu niezwykle ważną rolę odgrywają Ambasadorzy Festiwalu Biegowego. To dzięki ich wsparciu fundacja Festiwal Biegów realizazuje wiele projektów: PLogging Team Biegamy dla Czystej Polski, Klaster Aktywnej Turystyki, wolontariat sportowy, organizację punktów serwisowych na partnerskich imprezach biegowych, projekt VisegRUN: Connecting V4 Nations through Sport czy wpisy na portal festiwalbiegowy.pl…

Ambasadorem może zostać każdy biegowy zajawkowicz! To rola, w której znakomicie się odnajdziecie. Najlepiej świadczą o tym wypowiedzi osób, które już znajdują się w tym zaszczytnym gronie.

- Czy warto być Ambasadorem? Oczywiście, że tak, to super sprawa. Poznajemy fajnych ludzi , zwiedzamy różne miejsca. To nobilitacja – mówi Andrzej Sala. - Dołączenie do festiwalu jako Ambasador, pozwoliło mi poznać mnóstwo wspaniałych, pozytywnych i ciepłych osób. To ludzie z pasją, nie tylko do biegania, którzy zarażają swoim dobrym nastawieniem do życia – uważa Maciej Jankiewicz.

- Oczywiście, że warto być Ambasadorem. Po pierwsze się opłaca i to dosłownie. Po drugie, fajnie się spotykać w ambasadorskim gronie pozytywnie zakręconych biegaczy. Po trzecie, fajnie reklamować to co się lubi czyli bieganie – wyjaśnia Robert Łopuch. - Zostałam Ambasadorką Festiwalu Biegowego w zeszłym roku i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu mogę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tego wydarzania poprzez udział w różnych projektach – dodaje Roksana Orzyszek.

Jakie zatem będziecie mieć zadania, jako Ambasadorzy Festiwalu Biegowego?

  • Współtworzenie tekstów na portal www.FestiwalBiegow.pl, Przygotowywanie zapowiedzi, relacji i galerii zdjęć z imprez biegowych, w których uczestniczą;
  • Prowadzenie zapisów na Festiwal Biegowy (z dedykowanym rabatem);
  • Organizacja stoisk informacyjno-promocyjnych w swoich miejscowościach i całym kraju;
  • Kolportorowanie materiałów informacyjnych dotyczących biegów w Piwnicznej i projektów realizowanych przez Fundację Festiwal Biegów;
  • Promocja Festiwalu Biegowego w social mediach.
  • Wsparcie organizacyjne wydarzenia (od etapu koncepcji po realizacje)

A korzyści nie brakuje. Przede wszystkim będziecie aktywną częścią największego wydarzenia biegowego w Polsce. Ponadto, każdy otrzymuje specjalny pakiet ambasadorski. Za swoją aktywność zdobywa punkty i dostaje nagrody. Nasi Ambasadorzy: 

  • Tworzą niesamowitą grupę osób o wspólnych zainteresowaniach. Są „biegową rodzina”
  • Prowadzą własne blogi startowe w portalu www.FestiwalBiegow.pl i promują własne przedsięwzięcia na łamach tego serwisu
  • Otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe od Fundacji Festiwal Biegów w ramach różnych wyzwań.

Dłużej nie ma się co zastanawiać! Jeśli kochacie biegi, to jesteście wręcz stworzeni do roli Ambasadorów Festiwalu Biegowego. Nabór startuje 11 lutego i potrwa do końca lutego. Nie zastanawiajcie się! Dołączcie do tej wspaniałej drużyny. Wysłać swoje zgłoszenie możecie TUTAJ. Na pewno nie pożałujecie! (fot.: Ambasadorzy Festiwalu Biegowego)

Dziękujemy za przesłanie błędu