Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
20/03/2024 - 12:05

23 km na Festiwalu Biegowym! Dla Marcina Rybaka to impuls do pokonywania swoich słabości

Marcin Rybak jako pierwszy zapisał się na tegoroczny bieg górski na 23 km tegorocznego Festiwalu Biegowego organizowanego w Piwnicznej-Zdroju. To dla niego idealny impuls do pokonywania swoich słabości.

Skąd decyzja, by przyjechać biegać właśnie w trakcie Festiwalu Biegowego? - Zachęcony przez Ambasadora Festiwalu Biegowego w Piwnicznej Zdroju, postanowiłem spróbować swoich sił na tych zawodach. Będzie to idealne miejsce na rozbieganie po zawodach Spartan w Bielsku Białej. Pozdrawiam Sandrę – wyjaśnia z entuzjazmem Marcin Rybak. 

Na Festiwalu Biegowym będzie po raz dziesiąty: superorganizacja, świetne trasy, rewelacyjna atmosfera!

Rybak to zawodnik „zaprawiony w bojach”, który nie biega od święta tylko naprawdę systematycznie. - Jestem aktywnym biegaczem i prowadzę również swoją grupę biegową. Uczestniczę w biegach przeszkodowych Spartan, miejskich oraz górskich. Na Festiwalu Biegowym wezmę udział w rywalizacji na dwóch dystansach – zaznacza nasz rozmówca.

- Zapisanie się na te zawody są dodatkowym impulsem do treningu oraz impulsem do pokonywaniu swoich słabości – podkreśla na zakończenie. ([email protected] Fot.: archiwum Marcina Rybaka) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu