Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
07/10/2021 - 10:00

Gabriela Migda znowu najlepsza w Polsce. Sądeczanka nie miała sobie równych

Po raz kolejny swoje wielkie umiejętności w kickboxingu potwierdziła sądeczanka Gabriela Migda. Tym razem okazała się bezkonkurencyjna podczas Pucharu Polski odbywającego się w Starachowicach. Zwycięska passa trwa w najlepsze.

Gabriela Migda, mimo młodego wieku, jest niezwykle utytułowaną zawodniczką. Medale przywozi z większości imprez, na których startuje. W czerwcu została wicemistrzynią Polski juniorek w boksie. Zajęła również 4 miejsce w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Teraz, przyszła pora na kolejny sukces.

Od 1 do 3 października w Starachowicach odbywał się Puchar Polski seniorów i juniorów w kickboxingu wersji low Kick. Gabriela Migda, zawodniczka klubu UKS Evan Nowy Sącz, reprezentowała na nich nasze miasto.

Startowała w kategorii 52 kg juniorek starszych. Łącznie stoczyła dwa pojedynki – w półfinale pokonała reprezentankę Wrocławia Michel Żukowską, a w wielkim finale nie dała szans reprezentującej Gliwice Natalii Maćkiewicz (wygrała 3-0). Sięgnęła tym samym po końcowe zwycięstwo.

Co więcej, sądeczanka została również uznana najlepszą zawodniczką w swojej grupie wiekowej. Pasmo sukcesów cały czas trwa… ([email protected], fot.: UKS Evan)Dziękujemy za przesłanie błędu