Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
29/11/2023 - 19:55

Zabawa, która jest wielką pasją! To on zapisał się na Festiwal Biegowy jako pierwszy

Trwa niesamowita promocja Festiwalu Biegowego. Rejestrując się teraz zapłacicie o 25 procent mniej. Jako pierwszy w tym roku na to sportowe święto zapisał się Konrad Lewartowski. Przyznaje, że podczas wydarzenia chce się po prostu dobrze bawić.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej

Festiwal Biegowy to wspaniała impreza dla całych rodzin. Przyjeżdżają tutaj zarówno zaprawieni w bojach zawodnicy, jak i zupełni amatorzy. Każdy bawi się świetnie. Kto pojawił się tutaj choć raz, nie może się doczekać kolejnej edycji.

Również w tym roku Miasteczko Biegowe w Piwnicznej tętniło życiem. Atmosfera była cudowna, dopisała też pogoda. To sprawiło, że zobaczyć wszystko na własne oczy chciały prawdziwe tłumy. Przez trzy dni na Nakle pojawiło się aż 12 tysięcy osób!

Kolejna, jubileuszowa edycja festiwalu potrwa od 6 do 8 września. Będzie wyjątkowa, bo wszystko odbędzie się już po raz piętnasty. Od początku zapisów chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu nie brakuje.

Pierwszy zarejestrowany na Festiwal Biegowy

Pierwszym zarejestrowanym zawodnikiem jest Konrad Lewartowski. Jak sam przyznaje, w ciągu roku startuje w wielu różnych biegach. Nie zabraknie go więc również w Piwnicznej. - Zawsze staram się rejestrować wcześniej, żeby zaplanować sobie starty cały rok - przyznaje. 

Jak dodaje, w przeszłości brał już udział w Festiwalu Biegowym. Twierdzi, że bardzo mu się podobało. - Mam trochę daleko, bo jestem z Poznania, ale wydarzenie jest bardzo fajne - mówi biegacz.

- Konkretnych celów na festiwal nie mam. To już nie te lata, żeby o nich myśleć. Swoje zrobiłem. Teraz biegam żeby dobrze się bawić - cieszy się pierwszy zarejestrowany. 

Ty również możesz dołączyć do biegowych pasjonatów i być częścią tego wielkiego sportowego święta. Tylko do czwartku trwa specjalna promocja z okazji Black Week. Na wszystkie dystanse zarejestrujecie się taniej o 25 procent! Tego nie można przegapić. Widzimy się na starcie!

([email protected] fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy, Konrad Lewartowski)Dziękujemy za przesłanie błędu