Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
19/02/2024 - 10:15

Ostatni moment na skorzystanie z promocji! Obierz kierunek na Festiwal Biegowy

To już absolutnie ostatni moment, aby skorzystać z wyjątkowej promocji Festiwalu Biegowego! Zarejestruj się dziś i rozpocznij przygotowania do wielkiego sportowego święta. Zawodnicy mówią zgodnie - to fantastyczna przygoda!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

Tegoroczny Festiwal Biegowy potrwa od 6 do 8 września. Do Piwnicznej ponownie przyjadą zawodnicy z całej Polski, by doskonale się bawić. To już tradycja, że wydarzenie gromadzi każdego roku prawdziwe tłumy.

Piętnasta edycja zapowiada się równie udanie. Jak przystało na jubileusz, nie powinno zabraknąć różnego rodzaju niespodzianek. Osoby, które zamierzają wystartować nie muszą się oczywiście martwić również o nocleg. Miejsc do wyboru, zarówno w Piwnicznej, jak i okolicznych miejscowościach, jest bardzo dużo. Przy okazji można również podziwiać urocze zakątki Sądecczyzny.

Specjalna promocja Festiwalu Biegowego

Połowa lutego kojarzy nam się przede wszystkim z walentynkami. Z miłości do biegania Festiwal Biegowy ogłosił niesamowitą promocję. Na wszystkie biegi górskie możecie się zarejestrować w niższych cenach. Jest taniej aż o 25 procent!

Poniedziałek jest pod tym względem wyjątkowy, bo… ostatni. Wszystko trwa bowiem do 19 lutego. Jeśli zatem nie zapisaliście jeszcze siebie albo bliskiej osoby, koniecznie to zróbcie. To już ostatni moment. Warto dodać, że jeszcze taniej jest u naszych ambasadorów.  Jeśli postanowicie zapisać się u nich, zapłacicie mniej o 30 procent! Jak wyglądają obecne ceny?

  • Bieg 7 Dolin na 100 km - 188 zł (u ambasadorów - 182 zł)
  • Bieg 7 Dolin 64 km - 165 zł (u ambasadorów - 154 zł)
  • Bieg 7 Dolin Koral Maraton - 143 zł (u ambasadorów - 133 zł)
  • Bieg Górski 23 km - 116 zł (u ambasadorów - 109 zł)
  • Bieg Górski 11 km - 68 zł (u ambasadorów - 63 zł)
  • Iron Run - 195 zł (u ambasadorów - 182 zł)

 Tego nie można przegapić. Dlaczego warto brać udział w festiwalu? Najlepiej świadczą o tym wypowiedzi samych zawodników.

- To moje trzydniowe szaleństwo biegowo-startowe, a zarazem wypoczynek, spacery, zwiedzanie. Do tego dla córki, to dodatkowe kilka dni aktywnych wakacji. To także super przygoda, na której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący jak i zaawansowany biegacz. Jest też super miasteczko biegowe, występy artystyczne, pyszne jedzonko regionalne, strefa dla dzieci, strefa regeneracji. Jednym słowem - organizacja na najwyższym poziomie. I oczywiście spotkania ze znajomymi, zakręconymi świruskami biegowymi - wyjaśnia Sylwia Hałaczkiewicz. 

- Festiwal Biegowy, to:miejsce w którym przekraczane są pozytywne granice ludzkiej przyjaźni, wsparcia, pomocy, zrozumienia - przyznaje Jacek Wójcik.

Wy również dołączcie do tej niesamowitej grupy ludzi. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i wpisać kod FBWALENTYNKI25. Czas na biegowe wyzwanie! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu