Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
25/05/2023 - 15:55

Nadchodzi Dzień Mamy! Festiwal Biegowy przygotował specjalny konkurs

26 maja to szczególna data w kalendarzu. Do wszystkich mam kierowane są wówczas najlepsze życzenia. Z tej okazji Festiwal Biegowy przygotował również specjalny konkurs. Do wygrania są super nagrody!

Dzień Mamy 2023

Dzień mamy to zawsze wyjątkowe święto. Córki i synowie składają wtedy najlepsze życzenia, obdarowując swoje mamy różnymi prezentami. Nie brakuje wzruszeń, uścisków i pięknych chwil w familijnym gronie.

Dzień Mamy można obchodzić również na sportowo. Dla wielu mam najlepszym podarunkiem jest wspólne wyjście z dziećmi na trasy biegowe. Nie może zatem dziwić, że są one wówczas pełne rodzin. Bieganie to sport łączący wszystkich!

Konkurs Festiwalu Biegowego

Z okazji nadchodzącego święta Festiwal Biegowy przygotował specjalny konkurs. Kierowany jest do osób, które zarejestrowały się już na tegoroczną czternastą edycję oraz opłaciły swój start. Przypominamy, że możecie to zrobić TUTAJ. Naprawdę warto być częścią największej biegowej imprezy w Polsce!

Do wygrania są znakomite nagrody, ufundowane przez Jubiler Sezam. Pewnie zastanawiacie się, co należy zrobić, aby je zdobyć. Tego dowiecie się już 26 maja. Na facebookowym fanpage’u Festiwalu Biegowego pojawi się specjalnie zadanie. Zwycięży pięć osób, które wykona je najszybciej. Kto pierwszy, ten lepszy!

Śledźcie zatem uważnie profil festiwalu i wyczekujcie na szczegóły! Wygrana będzie doskonałym prezentem na Dzień Mamy! ([email protected], fot.: Natalia Podsadowska)

Dziękujemy za przesłanie błędu