Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
04/06/2023 - 16:55

Kibice i młodzież też biegają! Festiwal Biegowy zaprasza każdego

Dzieci, dorośli, lachy, górale, zawodowcy czy amatorzy. Na Festiwalu Biegowym startują różne grupy. Swój bieg ma także młodzież i kibice. Podobnie, jak na innych dystans również tutaj dzieje się bardzo dużo.

Na Festiwal Biegowy do Piwnicznej zawsze przyjeżdżają tłumy osób z całego kraju i zagranicy. Radość, uśmiech, emocje, zdrowa rywalizacja tego wszystkiego tutaj nie brakuje. W ciągu trzech dni na piwniczańskim Nakle gromadzą się całe pokolenia. 

Oferta festiwalu jest bardzo szeroka, co sprawia, że każdy bez problemu znajdzie odpowiedni dla siebie dystans. Niektóre są krótsze, inne wymagają odpowiedniego przygotowania. Wszyscy będą jednak zadowoleni.

Festiwal zawsze gromadzi również sporą grupę kibiców. To oni nadają całemu wydarzeniu jeszcze bardziej niesamowitego klimatu. Gorący doping zagrzewa zawodników do walki o jak najwyższą lokatę.

Jeden bieg jest dedykowany właśnie im! w sobotę o godzinie 14 rusza Bieg Młodzieży i Kibiców. Dystans wynosi 600 metrów więc nikt nie będzie miał problemu z jego pokonaniem. Wszystko dzieje się oczywiście w Miasteczku Biegowym.

W poprzednim roku najlepszy okazał się Arkadiusz Zawicki (czas - 1:23), który do mety dotarł przed Kacprem Bogdańskim i Jakubem Glińskim. Wśród kobiet triumfowały Hanna Florian, Dagmara Wnęk i Julia Prajzer.

Emocji zarówno na finiszu, jak i na całym dystansie nie brakowało. Podobnie będzie również w tym roku. Zarejestruj się już dziś TUTAJ i przyjedź we wrześniu na Festiwal Biegowy. To wyjątkowa impreza! ([email protected], fot.: Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu