Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
18/11/2023 - 13:20

Festiwal Biegowy zaprasza krótkodystansowców. Tegoroczny zwycięzca miał fantastyczny czas

Bieg na 1 km to doskonałe zakończenie Festiwalu Biegowego. Krótki dystans sprawia, że każdy bez problemu dotrze na metę. Tegoroczny zwycięzca wykręcił fantastyczny czas. Zabawa była świetna!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

Kto pojawił się na tegorocznym Festiwalu Biegowym nie mógł narzekać na nudę. Takie coś można przeżyć tylko raz w roku. To pod wieloma względami wydarzenie wyjątkowe. W Miasteczku Biegowym dzieje się naprawdę bardzo dużo. 

Przypomnijmy, że oprócz zmagań sportowców odbywa się tutaj także Festiwal Lachów i Górali oraz Festiwal Smaku. Atrakcji jest więc pod dostatkiem. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Biorąc to wszystko pod uwagę nie może dziwić, że w miasteczku pojawiło się przez trzy dni aż 12 tysięcy osób. Atmosfera była świetna, dopisała również pogoda. W skrócie, działo się! 

Bieg na 1 km na Festiwalu Biegowym

Jednym z ostatnich niedzielnych aktów festiwalu był Bieg na 1 km. To krótki dystans, co sprawia, że nikt nie miał problemu z jego pokonaniem. Dzięki temu niektórzy mogli również w sposób symboliczny zapisać się na karcie festiwalowych wyników. Chętnych do sprawdzenia swoich sił nie brakowało.

Najbardziej zadowoleni byli oczywiście zwycięzcy. Po biegu z zadowoleniem wchodzili na podium podczas uroczystej dekoracji. Wśród mężczyzn najlepszy okazał Dawid Darliński, który wykręcił świetny czas (2:35). Drugi był Marcin Mieszczak, a trzeci Kacper Bogdański. U pań zwyciężyły: Paulina Surówka, Sara Drwal i Magdalena Brzeska. 

Oprócz nich w poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali również: Zofia Wawrzonek, Dominika Jeznach, Zofia Majcher, Paweł Jędrzejek oraz Michał Walczak.

Równie fantastyczne przeżycia czekają uczestników Biegu na 1 km podczas kolejnej edycji Festiwalu Biegowego. Zarejestruj się już dziś TUTAJ. Warto to zrobić właśnie teraz, kiedy obowiązują ceny z najniższego pierwszego progu. Na pewno nie będziecie żałować. ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu