Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
01/12/2023 - 16:25

Festiwal Biegowy przyciąga kolejnych zawodników. Setny zarejestrowany celuje w zwycięstwo

To ostatnie chwile wielkiej promocji Festiwalu Biegowego. Na to niesamowite wydarzenie zapisało się już wielu zawodników. Setnym, który to zrobił był Łukasz Szopa. Jak sam mówi, stawia przed sobą najwyższe cele.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój

Biegacze w ciągu roku na brak różnego rodzaju zawodów, na których rywalizują o zwycięstwa i rekordy, narzekać nie mogą. Na starcie zwykle gromadzi się wiele osób. To prawdziwi pasjonaci!

Największym świętem jest dla nich zawsze Festiwal Biegowy. Tak było również w tym roku, podczas 14. edycji. Piwniczna przez trzy dni września była sportową stolicą Polski. W Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Coś takiego mówi samo za siebie!

Trwają zapisy na kolejną piętnastą edycję wydarzenia. Będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Jeszcze w piątek (1 grudnia) możecie zarejestrować się w promocyjnych cenach. Na wszystkie dystanse obowiązuje 25 proc. zniżki. Kliknij w poniższy baner, wypełnij formularz i przeżyj przygodę życia. 

Setny zarejestrowany na Festiwal Biegowy celuje w wygraną

Kolejni zawodnicy cały czas się rejestrują. Jako setny zrobił to Łukasz Szopa. Sam przyznaje, że cały czas szuka sobie kolejnych celów. Tym razem będzie startował w półmaratonie. - Wygrałem w mistrzostwach Polski Masters na setkę i dychę. Teraz celuję w “połówkę”. Mam nadzieję, że zdrowie na to pozwoli - mówi zawodnik. 

- Skorzystałem z niższych cen, które teraz są i zarejestrowałem się festiwal. Nie było na co czekać. Wydarzenie bardzo mi się podoba. Brałem już udział w pięciu edycjach. Za każdym razem mierzyłem się z innym dystansem. Serdecznie wszystkich zapraszam. My na pewno przyjedziemy z Dolnego Śląska w większej grupie - dodaje Łukasz Szopa.

Każdy może być częścią Festiwalu Biegowego i poczuć na własnej skórze wspaniałą atmosferę tego wielkiego sportowego święta. Wszystko od 6 do 8 września w Piwnicznej. Nie może Was zabraknąć. ([email protected], fot.: Łukasz Szopa)Dziękujemy za przesłanie błędu